Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hajtogatom a szennyest,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtogatom a szennyest, nagyon zavaró lehet?

Figyelt kérdés

A szennyest,amit a szennyeskosárba teszünk és úgyis kimosom. Mindig összehajtom nem tudok leszokni erről. Párom piszkál vele.


N



#Szennyesruha
2021. ápr. 10. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Teljesen természetes dolog
Nagyon furcsa vagy
Én is hajtogatom
Ez komoly?
30 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Férfi vagyok, én is összehajtom a koszos ruhákat.


Ha ezért piszkál hát dugjon fel magának valamit...

Gondolom neki is vannak dolgai amiért lehetne piszkálódni...

2021. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Hajtogatva kevésbé lesz alapos a mosas. Nem veletlenul mostak nagyanyáink is ugy hogy mindent random dobtak a gépbe.
2021. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A gépbe úgy dobom hogy előtte összezizizem! Random széthajtva! De ha áll 7 napot a szennyesben akkor mindig összehajtom! Párom piszkál ezzel.
2021. ápr. 10. 20:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sose hajtogatom, de szerintem van benne logika, mert így sokkal több ruha elfér benne, mint ha csak úgy beledobálnád.
2021. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a teljesen mindegy kategória. Ha nagyobb gondotok nincs, akkor ez egy hosszú kapcsolat lesz :)
2021. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem, de semmin se csodálkozom.
2021. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:D
2021. ápr. 10. 21:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna összehajtogatni, de attól még nem zavaró, a legtöbb embernek teljesen mindegy, hogy milyen formában van a szennyesben a ruha. Gondolom a párod is csak cukkol, mert furcsa, de amúgy nem tekinti problémának.
2021. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vt egy rövid viszonyom egy OCD-gyanús személlyel. Viccesen ugrattuk egymást a másik dilijeivel amikor belekérdeztem, hogy mibe fogadjunk, hogy hajtogatja a szennyes ruhát is? Nagyon zavarba jött, mert tényleg. Nem emiatt maradt ez csak rövid viszony: a control freak jelleme és az állandó dominanciaigénye eléggé aláásta Z egészet.

Ha más "baj" nincs veled, és nem várod el a másiktól, hogy ugyanígy tegyen, akkor nem gond.

2021. ápr. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jaa azt nem várom el hogy ő is hajtogassa! Néha az övét is összehajtom de csak ha kell a hely! Amúgy csak a sajátom, pl csipkés ruhák amit féltek,ingeim,gyapjú ruháim.
2021. ápr. 11. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!