Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavaró dolgok, szokások a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró dolgok, szokások a párodban?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar egy dolog.... Évek óta szokása, hogy reggel 'kitisztítja' a torkát... Nyilván fürdőszobában, diszkréten végzi.....


Mostanában arra is rászokott, hogy mielőtt indulunk valahova... Ő szintén elvonul krákogni egy sort


Hogyan beszéljek vele?? Hogy ne bántsam meg??

Nagyon szeretem.... De ez rettentően zavar.....


2018. aug. 12. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél neki Negrot! :D
2018. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Ugye tudod, hogy a levegő alapvető szükséglet? A másik dolog... ha felgyülemlik a torokban a sleim, akkor van, hogy nem rezegnek a hangszálak, a hapid krákogásig megnémul gyakorlatilag.

32/f

2018. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

eszembe jutott egy hvarom erről.

olyan rigolyái vannak,hogy az valami hihetetlen.

legutóbb azért szakított,mert az előszobában van a cipőtartó és a csaja mindig úgy tette le a cipőjét ré,hogy a cipő hátulja hozzáért a falhoz.

és csak ezért szakított vele.

a másik haverom kikötötte,hogy csak olyan nő lehet a csaja akinek rózsaszínű a fene luka.

ha nem olyan akkor annyi.

de ő legalább talált ilyet,mert az 1. az kész miket kitalál,hogy szakítani tudjon.

2018. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
húú, de zavaró lehet..megirigyelted vkik rossz kapcsolatát és teszel érte, hogy a tied is az legyen?.
2018. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. Te meg ravetited a sajat nyomorod? Mert amitol te beszelsz azt epp te csinalod :D de nem baj! Onismeret nuku!
2018. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szövegértés korrep., ingyen?

Felcsillant a szemed, mi?

2018. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindig ram mászik éjszaka amikor alszom. Nem tudok úgy aludni ha valaki ram csimpaszkodik mert melegit megsulok tőle és zavar a szuszogasa horkolása mozgolodasa nem alszom pihenem ki miatta

Jobban szeretek egyedül aludni akkor olyan jókat alszom

De így szinte semmit

Nem tudok hozza szokni hogy valaki állandóan mellettem van az agyban és hozzam ér

N24

2018. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Leulok enni o meg elpakol elolem. Mar ha a hutobol pakolok ki akkoris odajon es visszapakol.
2018. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

És?


Nem kell hallgatni, de nekem is ha ott a slejm mert allergiaszezon van, vagy meg vagyok fázva, akkor felszedem és leszarom, hogy kinek nem tetszik.


Ugyanis volt már, hogy az éjszaka közepén arra keltem, hogy ingerel, nekiálltam köhögni, és mire felszakadt a sok váladék, majdnem megfulladtam.

Na, azóta nem várok addig.

2018. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Horkol. Nem àllandóan,, de hetente többször is. Olyankor vagy semmit nem alszom, vagy csak 1-2 óràt. + Ordítva tüsszög. Úgy tüsszent, hogy közben kiabàl , ez akkor a legszarabb ha mellettem ül pl filmezés közben, majd meg süketülök... nem tudom miért jó ez...a torkom belesajdul ha csak köhögök, ő meg így tüsszög. Kértem hogy legalàbb a hangot tompítsa a kezével, de nem érti mit akarok. Azt hiszi azt szeretném ha a szàjàt csuknà be , merthogy azt nem tudja, kiabàlàs nélkül fàj neki tüsszögni. Hiàba magyaràzom neki hogy a nyitott szàjàt takarja le, úgy kevésbé hangos. Ez nagyon zavar. Amúgy nagyon szeretem. Màs nincs ami zavarna benne.
2018. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!