Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi minőségi időt töltenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi minőségi időt töltenek együtt egy héten azok, akik együtt élnek?

Figyelt kérdés
Mikor nem csak összefuttok a házban 2 szóra vagy lefekvés előtt beszéltek 5 percet. Hanem közös időtöltés, kirándulás, hobbi stb.

2021. ápr. 14. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Exemmel naponta ment az hogy haverok vagy csalad vagy topartozás, kocsival menni mindenhova vagy hozzánk jöttek, intézgettük a dolgainkat, a konyhában is egyutt főztünk mindig es ott is zajlott az élet, de olyan szinten mindez naponta, hogy szexre sem volt ido szinte soha(alig volt szex) es az ágyba csak berogytunk fèlhullán, mert már a szervezet nem birta kimerult. Általános volt az, hogy napi 2 ora alvás volt csak mögöttünk.


Ez addig ment nálam amugy mig nem kezdtem el dolgozni. Azaz az hogy joforman napi 24 ben vagyunk valahol vagy nálunk vannak vagy utazunk, az alvás meg valojában csak összeesès már.


Kezdtem sztrájkolni lemondtam a haverokat, munka utan aludtam, az sem zavart ha már haza sem jon a párom, aki meg probalta nekem azt magyarázni hogy de az élet nem az, hogy munka meg otthon lenni es ennyi...


Szoval mi kb igy éltunk. Nem birtam már. Azota olyan párom van aki meg a teljes ellenkezoje. Nála nyugodtan lehet a semmit is csinalni. Azaz csak pihi tv es ennyi. Nem szalad a ház nem jon senki es nem kell pattogni sehova. Vele meg igy lapos is kicsit de inkabb ez.

2021. ápr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

M8 kb napi 2-3 órát, s ilyenkor együtt készítjük a vacsit, beszélgetünk, közben zenét hallgatunk, néha elkap és lödörgünk egyet a konyhában, aztán elfogyasztjuk a vacsit, ilyenkor megbeszéljük a napunkat, vagy arról beszélünk, ki mit olvasott aznap, hol tartunk a kedvenc könyvünkben. Valamelyikünk elmosogat, megnezünk egy részt valami sorozazból, vagy társasozunk, játszunk a wii-vel, edzünk egyet. Változó.

Aztán én elszoktam vonulni zenélni egy órát, majd még fél órát döglünk a kanapén, vagy semmiségekről beszélünk, vagy komolyabb dolgokról, vagy csak bambulunk, vagy megmasszirozzuk egymást, aztán megyünk aludni.


Hétvégén ha jó idő van kirándulunk, vagy ha olyanunk van, hogy szeretnénk magunk lenni, akkor egyikünk talál valami fél napos házon kívüli programot.


A házimunkát van, hogy együtt csináljuk, de a párom 2 órával korábban ér haza a munkából, így mire haza érek már általában rend van, így nem a közös időnkből megy el a takarításra.


Lassan 6 éve vagyunk együtt.

2021. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hétköznap este 2-3 órát, mikor haza ér munkából a párom akkor beszélgetünk, vacsit csinálunk stb

Aztán az este további részében ő pókerezik, én is netezek aztán alvás.

Konkrét minőségi időt pedig hétvégén töltünk együtt.

Szombat vasárnap mindig szabad ezért a hétvége a miénk.

2021. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hétköznap 1-2 óra, ez változó, hogy mi. Néha főzünk, néha sorozatot nézünk, néha filmezünk, néha meg csak beszélgetünk. Eddig hétközben mindig itthon voltunk a rossz idő miatt, mostmár tervezem, hogy hétköznap is mondjuk 1 napot kimozduljunk valamerre sétálni.

Hétvégén mindig megyünk valamerre, covid előtt ez nyilván könnyebb volt, most vagy barátokhoz átmegyünk sütögetni, vagy őket hívjuk át ide, vagy kettesben kimegyünk sétálni / kiülni dunapartra, felmegyünk a gellérthegyre stb.


Szóval átlag napi 1-2 óra + a hétvégén teljes délután.


3 éves kapcsolat, 22L-24F

2021. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Valahogy én is így képzelném, de hétköznap dolgozik, az estét meg szereti egyedül tölteni, hétvégén meg max.másfél nap jut.

A kifogás az, hogy dehát együtt élünk. Igen az tény, de nem lakótársként-sőt még annak idején a lakótársaimmal is többet lógtam néha hétköznap.

2021. ápr. 14. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alváson és a munkán kívül kb. minden időt közösen töltünk, vagy közös házimunkával, vagy közös szórakozással.

(Gyakorlatban délután 4-5 órától este kb 11-ig.)

2021. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amióta távmunkában vagyunk, hiába nem csinálunk együtt dolgokat, mégis sokkal jobban érzem, hogy ki van elégítve a minőségi idő igényem. Nekem a minőségi idő a szeretetnyelvem, neki NEM az, tehát itt nekem kell érvényesíteni az igényeimet, ő meg max. reagál rá, mert tudja, hogy nekem ez fontos.
2021. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!