Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 40 feletti férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti férfiak, nektek mitől igazán NŐ egy nő?

Figyelt kérdés

Mindketten válás után vagyunk, párom 44/F, én 40/N.

1 éve vagyunk együtt, 4 hónapja össze is költöztünk. Szeretném ezt jól csinálni végre. Ezzel nem azt mondom, hogy csak rajtam múlik, és hogy csak én teszek bele mindent, kettőnkön múlik, és úgy érzem, mindketten ugyanarra vágyunk. A házasságainkban elkövetett hibákat próbáljuk most kiküszöbölni, csak a jó dolgokra koncentrálni. Szóval a kérdés: nektek mitől igazi egy nő? Apró kedveskedések, gyengédség, figyelem, törődés? Nyilván mindenkinek más az igénye, de érdekelne a véleményetek. Amikor azt mondjátok, hogy egy nő minden helyzetben maradjon nő és nőies, azalatt mit értetek pontosan? Figyelek magamra, az alakomra, a lakás tiszta, rendben van, jól főzök, jó munkám van, vannak barátaim, van életem, emellett úgy érzem, figyelek a páromra, mikor mire van szüksége, gyengédsgére, masszázsra, vagy arra hogy akkor épp egy kicsit egyedül maradjon, stb. Valami jó tanács működőképes, hosszútávú kapcsolatban/házasságban élőktől? Köszi


2021. ápr. 14. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Te maga a tökély vagy... Nem tudsz mindent jól csinálni... Ez nem forgatókönyv szerint megy.. kicsit húzd az agyát és ne telepedj rá...
2021. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem lépj túl ezen a női magazinos gondolkodáson, és ne egy szerepnek akarj megfelelni. Figyelem és kommunikáció a fontos.
2021. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem hiába vagy NŐ ha neki nem attól vagy az amitől nekem. Ez egy hatalmas hiba h nem vele beszélsz erről hanem innen akarsz összeollózni egy megfelelő jellemet. Önmagadként mennyire érzed magad nőnek? Ő mennyire tekint rád nőként?
2021. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Van neki punija.
2021. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Írtam is a kérdésben, hogy nyilván mindenkinek más a nőiesség, de azért általánosságban kíváncsi vagyok a véleményekre. Én nőnek érzem magam, és párom is ezt érezteti velem, nincs is gond ezzel, egyszerűen érdekel, hogy ez kinél hogy van, ki mit tapasztal ezzel kapcsolatban. Nem szerepnek akarok megfelelni, de szerintem egy-két jó tanács, építő jellegű vélemény mindig jól jön.
2021. ápr. 14. 14:26
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Az én férjemnek attól, hogy egyenrangú társa vagyok. És az összes, 3 szemjegyű IQ-val rendelkező ismerősünknek. Agyfa**t kap az ilyen körülugrálós, kiszolgálós nőktől, mint amilyen te próbálsz lenni. Nálunk is tiszta a lakás és rendben van, mert mindketten takarítjuk és rendet teszünk magunk után. Van kaja, mert ő főz. Mivel ő szeret főzni, én meg utálok. Az alakom rendben van és csinos vagyok, mert az a normális, hogy az ember figyel magára, ha férfi, ha nő. Amit itt leírtál, nemtől független, önálló életvezetésre képes felnőtt ember ismérvei. A gyengédség, stb.meg egy minimális érzelmi intelligencia felett szintén. Ne görcsölj azon, hogy mindent máshogy csinálj, mint a házasságodban. Nyilván levontátok a tanulságokat, de ez egy másik kapcsolat. Csak vállald magad és legyél társa a párodnak. Mi az, hogy milyen a nő? Nőjünk már fel.
2021. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Számomra ?

Megérti, hogy én férfi vagyok.

Demokrácia van.

Nem kötekedik.

Nem elégedetlenkedik mindennel kapcsolatban.

Rokonainkat reálisan ítéljük meg. S egyformán.

2021. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Tudjuk élvezni az életet.
2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Nézd, én tipikusan házias és gondoskodó típusú nő vagyok, de nem azért, mert ezt érzem nőiesnek vagy hogy a páromnak megfeleljek, hanem mert egyszerűen ilyen vagyok. A párkapcsolatom nem attól működik harmonikusan, hogy ő mennyire férfi és én mennyire vagyok nő, hanem hogy mindketten rendelkezünk önismerettel, megéljük a személyiségünket, annak "nőies" és "férfias" oldalát is. A figyelem, kedvesség, törődés mindkét fél részéről alap egy kapcsolatban, a többi az egyén alkatától, nem a nemétől függ.
2021. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
1950 is calling
2021. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!