Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért válnak a párjuk, feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válnak a párjuk, feleségük mellett a 35-40 feletti férfiak munkamániássá és csak arra lesz jó a párjuk, hogy 2-3 naponta egy szex meglegyen?

Figyelt kérdés
Nyáron 5, 35 feletti haverommal ültünk össze, kettő csalja is a nejét, a másik 3 azért nem mert olyan munkát végeznek, ahol nincs erejük sem idejük mellette erre, de megtennék ők is. Ugye 35 felett ritkul a szex, jó persze az itteni nők naponta csinálják a csődör párjukkal, mert ők az aranytojást tojó tyúkok, a perfektek, de való életben ez nem így van. 2-3 naponta arra jó majd minden férfinak a párja, hogy ürítsen egyet. De inkább a munkába menekülnek, mert az asszony nagyobb-szebb lakást akar, vagy újabb autót. Ennek meg meg kell felelni, mert elválik a nő. De amúgy majd minden férfinak elege van az elvárásokból, hogy robotoljanak, mert akkor az asszony zsarolja őket, hogy no huncutkodás, no vacsora, stb, sőt el is válik. Ezért menekülnek a munkába. Az itteni nők miért fényezik ezt ki, hogy ez nem is így van, az ő férjók maga mr. tökéletes?
2019. okt. 29. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
De nem általánosítunk igaz??
2019. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába jöttem ma ide. Megtudtam, hogy milyen minden egyes házaspár élete 35 felett.
2019. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Elmagyarázod, hogy miért is jó az a feleségnek, ha elválik, mert nincs nagyobb ház? Akkor ad az állam? Vagy akkora jó buli 25 ezer gyerektartásból felnevelni egyedül a közös gyereket?

Szerinted az mennyire javít a házasságokon, hogy a férjek csalják a feleségük, s2arnak a gyerekre, a nőt csak üríteni használják, és otthon sincsenek?

Szerinted mennyire jó az ágyban, aki csak ürít? Vajon miért nem akar a feleség szexet, ha az elmúlt 5-10 évben nem volt orgazmusa?


Ez tudod, hogy miért van? Mert 100 ilyen okos férfiből 90 azért házasodik, mert a csaj elég jól néz ki. Szülés után a feszes cici és a lapos has odalesz, és marad az eleve s2ar személyisége. Ezt úgy oldja meg, hogy keres egy másik s2ar személyiségű libát, aki hajlandó szerető lenni, és csak szexre használja.

Bravó!


Ó, ti tökéletes férfiak!

Aztán csodálkoztok, hogy a mai huszonéves lányok csak szexelnek, buliznak, anyagilag kihasználják, akit lehet, és eszükbe sincs családot alapítani? Ők csinálják jól!

2019. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

"az itteni nők naponta csinálják a csődör párjukkal"

Sajnálom,de ki kell ábránditsalak.

2019. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Durván hímsoviniszta vagy. Örülök, hogy az én vőlegényem nem ilyen, mint te. Igaz, még csak 32, munkamániás, de nem én hajtottam bele és így legalább van is valamink, nem a tv előtt ücsörgünk hétvégente, hanem az olasz tengerparton pizzázunk vagy az osztrák plázákban vásárolgatunk. Ezt ő is élvezi, és ennek a sok munka az ára. Plusz a 30-40-50 milliós családi ház sem terem az udvarra csak úgy. Ez van, ebbe nem a nők hajtják bele a férfiakat, csak a magyar társadalomban van egy olyan általános felfogás, hogy a 30 feletti nő maga a gonosz és minden rosszról ő tehet a családban. Levethetnéd már a sztereotípiáid, a barátaid meg ugyanakkora, ha nem nagyobb bunkók, mint te.
2019. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Én is munkamániás vagyok de már 20 évesen is az voltam.

Ez alap sokunknál,mivel FÉRFIAK vagyunk ezèrt a mi dolgunk a karrierépítés,az erőforrások biztosítása teljesen.


Csak sajnos a mai kisfiúk nem azt csinálják amit kellene.

30 felett is kölkök még.

2019. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 35 feletti házaspár vagyunk. Nincs sok pénzünk, meg autóval se menőzünk. Van egy 300 ezer ft-ot érő melós Opel Astránk. Viszont rengeteg időnk jut egymásra és elég gyakran megdönget az ember, mint az itteni nőket általában a hatalmas csődör férjük. Hehe.. 36/n
2019. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mi mind a ketten hülyére dolgozzuk magunkat a férjemmel, hogy menjünk valamire.
2019. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Tehát ha nem lenne házas, akkor nem dolgozna? Vagy hogy kell ezt érteni?
2019. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Van, akit a karrier hajt, van, aki el akarja tartani a gyerekeit, és nem nyomorban, és képzeld, van, aki önként megy bele ebbe.
2019. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!