Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a páromat zavarja, hogy bealszom filmnézés közben?

Figyelt kérdés

Természetesen nem mindig.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy csak és kizárólag


1. akkor lehet filmet nézni, amikor ő akarja, és ez sosincs 11-nél korábban. Azért is alszom be, mert későn kezdjük nézni, és nem lehet sehogy sem hatni rá. Addig csak netezik, ugyanúgy nézhetnénk korábban, de nem jön meg hozzá a kedve. Viszont utána kötelező néznem vele.

Pl. bealszom, felkelek, nézem, bealszom, inkább elmegyek aludni, nézi tovább, és miután megnézte se jön aludni, hanem 1-fél 2-es vég után még mondjuk 2-ig netezik.

2. olyan filmeket nézünk, amiket ő akar. Ez belövi a tematikát is. Saját filmjeimet nagy nehezen nézethetem meg vele.


F


2021. ápr. 14. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

"Olyan filmeket nézünk, amiket ő akar."


:)


Érezted már úgy, hogy nem vagy tényező a saját életedben?


Duzzog, de csak azt hajlandó nézni amit ő választ, amikor ő akarja, és amit te szeretsz, az nem érdekli?


Így járt.


Te meg tedd helyre...

2021. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális dolog. Az én párom is rendszeresen elalszik a filmeken, de csak mosolygok rajta, betakarom, és nézem tovább egyedül :) Mondjuk ő fizikai munkát végez, gyakran fáradt.

Beszéltetek már erről a pároddal? Egyrészt kezdjetek korábban filmezni, másrészt miért ne lehetne beleszólásod a filmválasztásba? Akkor ő nézzen azt amit akar, te meg foglald el magad máshogy, ha ennyire nem hajlandó kompromisszumra.

2021. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Bezzeg az én párom mindig azt nézi, hogy nézem e a szexjeleneteket. 🙄
2021. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, nem tudom, te hogy vagy ezzel, de én felnőtt vagyok. Azaz:

- Ha nem tetszik egy film, nem nézem meg, és senki nem kényszeríthet rá.

- Akkor megyek aludni,amikor akarok. Nálam a lélektani határ többnyire 10 óra, utána már csak jó indokkal vagyok fenn.

Mindebből következik, hogy a párom is felnőtt ember, tehát ha ő 11-kor kezd filmet nézni, azt csinálja nélkülem. Ha velem akarja, akkor azt 8 körül el kell kezdeni.

Nem sértődöm meg rá, ha nem csatlakozik hozzám. Nem sértődöm meg rá, ha nem néz velem Star Wars filmet 8tól. Ha közösen akarunk filmezni,megtaláljuk a megfelelő filmet és időpontot.

2021. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezt már egyszer kérdezted. A párod még mindig egy idióta.
2021. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyfolytában elalszom a filmeken, mindegy, hogy este 8kor,11kor vagy éppen délelőtt 10kor kezdjük el :D

A párom egyszer meg is kérdezte, hogy láttam e már valaha egy filmet? :D

De tudja, hogy ilyen vagyok és ebből nincs semmi baj. Ő megnézi, aztán ha úgy van másnap én is befejezem, vagy elmeséli. Nem tudom miért kellene ezen hőbörögni.

Szóval nem, egyáltalán nem normális, hogy ez zavarja.

2021. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor elalszok filmeken. Anno kiskoromban mindig tv-n aludtam el, mert a csöndben nem tudtam, lehet onnan maradt meg ez a berögződés. Párom ilyenkor mindig mikor vége a filmnek és már megy a stáblista, kicsit megsimogat, hogy keljek fel. Megkérdezi, "milyen volt a film?" én meg kómásan mosolygok, hogy nagyon jó :D röhög, aztán lefekszünk együtt aludni és max ha kíváncsi vagyok, másnap egyedül megnézem a végét.
2021. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem minden filmen alszok el, hanem a kanapén ülve úgy ülünk, hogy félig fekve bealszok. Ha asztalnál ülve egyedül nézem nem alszom be, és moziban se. Emellett sorozatokat is nézünk, 40 percesek, azokon se alszok be - persze azokat is este 11 körül.
2021. ápr. 15. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!