Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert kell ezen besertodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ezen besertodni?

Figyelt kérdés

A szexualis eletunkkel nincs semmi baj, kivanjuk egymast, max 2napot hagyunk szex nelkuk, ha ugy van.

Viszont nekem tegnap ota a fel arcom bedurrant a fogam miatt, igy a reggeli szexet visszautasitottam, amit parom (25F) elegge nehezmenyezett. El se koszont tolem reggel, bebszta maga utan az ajtot mikor elment.

Mondjuk altalaba, ha nekem nincs kedvem mert faj valamim, vagy mert szimplan kivagyok, mert a gyerektol nem tudtam pihenni, akkor milyen vagyok mar, hogy be se kapom neki. Forditott esetben szerinte teljesen normalis, ha o utasit vissza mert faradt, vagy valami nyugje van.


2021. ápr. 21. 08:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szültem volna gyereket egy ilyen gyökérnek. Borítékolható, mi lesz a vége. Aki ennyire csak magára gondol, az szexeljen saját magával, illetve a kis kezével, mert nő nem való neki.
2021. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ket olyan kapcsolatrol tudok ahol a pasi atlagon felul szex ehes. Az egyik egy 3 gyerekes kisse elhizott no. Pasi jobb, de 12 evvel idosebb. Gyakorlatilag eltartja a not a gxerekeivel egyutt. A masik hasonlo, ott a no azert dolgozik uzemben de nem keres sokat, nem tanult, nem vezet. Ja, itt van egy kozos gyerek. Pasi penzes, soforkent is funkcional, tanultabb es jobban is nez ki a nonel. Mindket esetben a felfogas ugyanaz. Nok elvarjak a tamogatast a szexert (a bekapasert). A ferfiak pedig ezt termeszetesnek veszik.
2021. ápr. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy nem volt kedved. Párod lehetne megértőbb.
2021. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Beteg egy pasi. Pipants le, te meg semmit nem kapsz viszonzásul? Durva
2021. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!