Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért szeret néhány nő eltarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret néhány nő eltartottként élni? (nem olyanra gondolok, aki kisgyerekkel van otthon)

Figyelt kérdés
Nekem ez mindig nagyon fura volt, mivel mérnök vagyok, sokat tanultam, imádom a munkám. Persze pár hétig el tudnám viselni, hogy mindent fizetnek nekem és nem kell megmozdulnom, de egy idő után elkezd hiányozni a szellemi munka, a kihívások. Az ilyeneknek életcéljaik sincsenek? Meg milyen dolog, hogy a pasijuk osztja be a pénzüket?

2021. ápr. 30. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Az fasza.
2021. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

én meg utálom a munkámat.. jó dolog otthon lenni és nem dolgozni.


mi célom legyen? Felső vezetői szint, ahol a sz@r is kihajtják belőlem? Ahol rendelkezésre kell állni 24/7?

2021. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

Próbáld ki!


Te.: [link]

Ők.: [link]

2021. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sok velem egykorú csaj szeretne kitartott lenni, mert nem kell dolgozni.

Ezt legalábbis már hallottam. De arra is kíváncsi lennék, hogy mi lenne ha helyette a házat rendben kell tartani és nem lehet minden hülyeséget megvenni, csak mert épp telefonon nézelődik.

(Nekem exem ajánlotta fel, hogy kitartott feleség lehetek, de én ha kinézek egy jó cipőt, esetleg egy új ipadet, akkor azt szeretném megvenni és nem “engedélyt” kérni hozzá. Így inkább én megdolgozok és költöm el akár hülyeségekre a pénzem)

2021. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

"Te.:"

A kérdező írta, hogy a szellemi munka neki hiányzik, szüksége van a kihívásra. Minek beállítani másnak, mint amit mondott - stresszes munkásnak?


"mi célom legyen? Felső vezetői szint, ahol a sz@r is kihajtják belőlem? Ahol rendelkezésre kell állni 24/7?"

Bármi? Csak egy lehetőség van a munka területén, hogy egy szar cégnél dolgozol, szar pozícióban? Nincs olyan, hogy BÁRMI MÁS, ami lehet kellemes is? Mindegy, nem akarom a szádba rágni a célokat, ha te boldog vagy otthon, teljesen jó.


Kérdezőre válaszolva:

Nem mindenkinek van igénye kihívásokra. Valaki jobban szereti a bekényelmesedést, "kényeztetettséget", már ha egy lakás kitakarítása és a főzés nem terheli le őket.

2021. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Savlekotő ***** válasza:
91%
Egy részük aranyásó,egy részüknek igy jó,másik részük viszont akarna dolgozni de láncon van tartva---
2021. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Én is utálom a munkámat, ennek ellenére azért kitartott sem lennék. Viszont megértem, hogy sok nő nem hajlandó beáldozni az idegeit és a jó kedélyét egy olyan munkáért, amire különösebben nincs szüksége, hiszen a férje el tudja őket tartani anélkül is.

Szerintem akit eltart a párja, és nem a gyerekekkel foglalkozik, az nem a karrierben akar kiteljesedni (amúgy azt én sem, csak nem tehetem meg, hogy felmondok a g.cibe, hiába szeretnék kb naponta 500x a főnök elé állni és a képébe verni a számítógépet), hanem vannak hobbijai pl, olvas, sportol, élvezi az életet, nem megkeseredik a legszebb évei alatt, mint én teszem kb.

Az meg gondolom a legtöbb párkapcsolatban alap, hogy megbeszélik egymás között a kiadásokat, ez szerintem akkor is így működik, amikor csak egyikük a kereső fél, mert a másik meg más módon tesz bele a közösbe- vezeti a háztartást, ilyen-olyan módon támogatja a párját, akármi. Szerintem az a keresettől független, hogy valakivel egyenrangú párkapcsolatban élek, annak meg igenis része a pénzügyi döntésekben való közös részvétel.

2021. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Sok nő mondja, hogy ő aztán nem lesz kitartott.


De! De a férjétől elveszi a fizuját, és ha külön kasszán vannak is beleugat, hogy vehet-e a pasi magának, a SAJÁT PÉNZÉN, egy jó órát, vagy a nagypapis kombi helyett választhat-e egy sportkocsit. >:)

2021. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Na kezdődik 😂😂😂 Már megint a zsebpénzes.

Nem osztja be senki a nők pénzét, csak szeretnéd. Még az eltartottak sem zsebpénzt kapnak.

2021. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Belegondolva, ha megtehetnènk, hogy csak a párom fizetèsèből éljünk és én nem kellene dolgozzak, szuper lenne. Persze rögtön egy lusta dögnek tűnök, ha ezt mondom, de szerintem sokan örülnének egy ilyen èletnek. Rengeteg időm lenne mindarra, amit most csak hobbiból, hèbe-hóba tudok vègezni és mindig rohanok mindennel. Egy ház tisztán és fenntartása szerintem felèr egy munkahellyel, amit nyilván én vègeznèk amíg a párom dolgozik. Egyébként is szeretek sütni-főzni, mindig lenne időm minőségit készíteni és nagy álmom, hogy magunknak tudjunk mindenfèlèt termeszteni. Így,hogy dolgoznom kell erre nem jut idő. Sokkal kiteljesedettebb èletem lenne és egyben a páromnak is sok előnye származna belőle. Én alapvetően szeretek gondoskodni és egy kicsit a régi èletmód szerint èlni. Nem mindenki a karrierjèben elért sikerei által telejesedik ki. Nekem az pl olyan,mint egy kötelező rossz amit az emberiség talált ki és fele èletünk elmegy rá-nekem idő pocsèkolás. De megèrtem azt is, aki dolgozva èrzi jobban magát, nem vagyunk egyformák és ez így jó. Nem kellene egyik èletformát sem lenézni, elítélni, mindenki úgy éli az életét,ahogy neki megfelel.
2021. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!