Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akiknek szingapúri, maláj, vagy (arábiai) muzulmán párjuk van? Kérdeznék néhány dolgot tőletek.

Figyelt kérdés

Ha igen:


Melyikőtöknél éltek?


Ha többnyire egy adott államban, mikor és hányszor látogattok el a párotok országába?


Rokonok utaz(taz)ását meg tudjátok oldani?


Eleinte mennyire volt gond a rettentő nagy távolság?


Honvágy kérdésével hogy álltok?


És a két legfontosabb: mennyire zavaró (ha zavaró) a két különböző anyanyelv (és emiatt a problémás/nehézkes, vagyis nem túl folyékony/gördülékeny beszélgetések), illetve a szintén teljesen eltérő vallás?


2017. ápr. 22. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha minimálisan is értékesnek tartod az életed ahhoz, hogy szabadon élj, akkor kerüld el őket!
2017. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Elso, szerintem a kerdes nem neked szolt, mert ezek szerint egyik kategoriaba sem vagy besorolhato a megcimzett leendo valaszadok kozul. A felesleges gyulolkodest meg inkabb keruljuk.


Kerdezo az en parom muszlim, de nem arabiai vagy tavol-keleti. Nem tudom, hogy igy is erdekel-e a valaszom:).

2017. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Muszlimokkal csak a legbutabb nok kezdenek.
2017. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem keleti a parom, nem muzulman, de meg ìgy is elnyomva erzem magam, mert nekik a sajat kulturajuk az elso es egyetlen, a tobbi nemzet es kultura nem szamit. Ez ugy erzem kozenk fog allni. Ha meg emellett muzulman is lenne, akkor inkabb valasztanam hogy egyedul orgedjek meg.
2017. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Azt meg elfelejtettem mondani hogy ismerek egy not aki boldogan el az arab parjaval Londonban, de soha nem megy a ferje orszagaba es a gyereket sem engedi. Ezt a ferje elfogadta es ìgy jol megvannak.
2017. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok, hogy a kérdező nő?! (Tisztelet a kevés kivételnek.) Miért gondoljátok, hogy holmi "férfiakra" (?!) "vágyna" a nők helyett?
2017. ápr. 22. 21:12
 7/18 A kérdező kommentje:

Ha nem keleti, sem nem muzulmán, akkor melyik országból származik, ha így elnyom/lenéz egy másik államból származó embert?


"De soha nem megy a ferje orszagaba es a gyereket sem engedi." Csak nem ijedt meg A lányom nélkül soha című film megnézése után? :D

2017. ápr. 22. 21:20
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Biztos ami biztos alapon, ott az anyos szava sokat szamit.
2017. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Tok mindegy hogy a ferfi vagy vagy a no. Ha nem alkalmazkodsz, az elobb utobb a kapcsolat rovasara megy. Ha nem muzulman orszagban eltek ugy tobb a kompromisszumra a lehetoseg. Te tudod, de nem lesz konnyu a kapcsolatotok. Azon a filmen meg be nevess, sajnos van alapja.
2017. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg, de a nyolcas válaszodat nem igazán értettem. :)


A filmnek persze, hogy van alapja, de nekem ennek ellenére hihetetlen, hogy ha Iránba ellátogat valaki, akkor ott egyből egy halom gonosz ember (eltúloztam) veszi őt körül... Nem minden ember olyan ott, mint a filmben.


"Ha nem alkalmazkodsz, az elobb utobb a kapcsolat rovasara megy."


Ez a probléma engem nem fenyeget.


"Ha nem muzulman orszagban eltek ugy tobb a kompromisszumra a lehetoseg."


Ezért írtam konkrét példának Szingapúrt.


Fogalmazzunk úgy: nem volt véletlen! ;)

2017. ápr. 22. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!