Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A baratom szeret fur-faragni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szeret fur-faragni es szeretne a lakasba butorokat epiteni - de borzalmasan csunya dolgokat csinal. Nem akarom megserteni, de nem akarom, hogy szemettel legyen teli a lakas. Hogyan szerelhetem le?

Figyelt kérdés
A multkor akartam venni cipos szekrenyt, o pedig meglepett eggyel. Regi butorokbol eszkabalta ossze sok munkaval, de nagyon csunya. Probaltam lelkesedni erte, de nem ment, o pedig megsertodott, mert rengeteget dolgozott rajta. Megsajnaltam, hasznalom, de eg az arcom, ha vendegek jonnek. De olyan mint egy lelkes kisfiu, nem akarom letoirni a lelkesedeset, amikor a garazsba vagy a feszerbe csinal valamit, azoknal nem kell tettetnem, hogy tetszik, mert oda jok azok.
2021. máj. 18. 14:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát itt hibádzik az esztétikai és az arányérzék. Vidd el múzeumba, kiállításra, ikeázgatni, témázgass házépítős műsorok nézésével.
2021. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!