Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan szerelhetem le udvarias...

Hogyan szerelhetem le udvariasan, nem bunkó módon ha olyan személy érdeklődik a kiadó albérletem iránt, akinek már telefonból is hallom, hogy nem szeretném kiadni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az érdeklődést, de már van lakó.
2020. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 striga válasza:
100%

Pl, hogy már van érdeklődő és várod neki a válaszát?

Vagy, hogy egyik rokonod érdeklődik és hát na.. előnyben részesíted őt.

Én valami ilyesmit mondanék, mert olyan típus vagyok, hogy ilyen helyzetben nem tudnám kerek perec megmondani, hogy hát bocsánat, de önnek nem szeretném kiadni 😅

2020. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A "Köszönöm az érdeklődést, de már van lakó" azért nem jó, mert még lehet, hogy hetekig vagy hónapokig sem lesz lakó, folyamatosan hirdetve lenne, és hát addig ugye látná az illető, hogy még nincs is kiadva.
2020. aug. 7. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudjon, de az ön stílusa és hangja egy korábbi bérlőmre emlékeztet, akit a terrorelhárítók úgy vittek el, hogy rátörték az ajtót. Hiába ön egy talpig tisztességes ember, de engem az ön hangja a Józsira emlékeztet. De én nem akarok nem akarok a Józsira emlékezni. Sajnos nem fogom önnek kiadni a lakást emiatt.
2020. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm az érdeklődését, jelenleg több esélyes is van, nem ígérhetek semmit."


...és ezt mondod neki akár hónapokon keresztül. Mit tud tenni?

2020. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Helló, van több érdeklődő, majd hívom, ha eldöntöttem. Vagy még várok. Vagy ilyesmi.
2020. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudjon, de úgy látom, mi ketten hosszútávon nem fogunk tudni együttműködni. Ezért nem adom ki önnek a lakásomat.
2020. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglalva van jelenleg az ingatlan. Ezt mondd annak aki nem szimpi, így nem feltűnő ha még megy a hirdetésed.
2020. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen jelentkező nem tudná teljesíteni a szabott feltételeket, szóval olyan feltételt kell szabni, amin nem kívánatosak nem mennek át, ennyi.
2020. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Nyíltan, egyenesen megmonadni, hogy nem, azt nem lehet? Miért kell kibúvót, kifogást keresni? Komolyan kérdem. "Nem"-et is lehet normálisan, nem sértően közölni a másikkal.
2020. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!