Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondolsz arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha a párod a nyári melegben meztelenül van otthon?

Figyelt kérdés
7. emeleten lakunk, még klímával is sokszor elviselhetetlen hőség van a lakásban nyáron, így olyankor nem szoktam semmit felvenni, meztelenül vagyok. A párom boxerben szokott lenni, és már többször említette, hogy szerinte gáz, hogy meztelenkedem.

2021. jún. 3. 14:51
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
40%
Semmi baj nincs vele.Én is szeretek csupaszkodni,az ên férjemet nem zavarná.
2021. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
75%

Én is így mászkáltam itthon, fürdés/ zuhanyzás után is szeretek szabadon száradni.

Amióta összeköltöztünk rászoktam a minimális ruházatra, különben állandóan letepernexD

Hát, ő nem unta meg a látványt:D

2021. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen,én örülnék neki.Amúgy próbáltad már úgy is,hogy csak egy bugyiban legyél? Így miért nem jó?
2021. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
40%
Mucikam, sztriptizbarban tangaban is kendore ulnek, pedig nem krvakrol beszelunk!
2021. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
70%

Véleményt kértél, de azt nem írtad, hogy csak azokét fogadod el, akik veled értenek egyet... Pedig te foggal-körömmel véded az igazadat.

Mindenki a pároddal ért egyet, nem veled.

Szerintem is igazuk van. Emberek vagyunk, nem állatok, bocsánat. Oké, hogy kitörlöd pisilés, stb. után, de a testnedvek, főleg nagy melegben, párolognak és az nem gusztusos, vagy higiénikus, hogy rákerül a bútorokra. Én nem tudnék olyannal együtt lenni, akinek a puszta valaga, vagy heréje érinti a bőrkanapét, ahova aztán leülök. :D

A szex pedig nem ebbe a kategóriába tartozik.

2021. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
81%
Bár én naturista vagyok és más a megközelítésem a meztelen testhez, hisz nekem természetes, hog ymelegben nem kell ruha... és én nyilván nem is vagyok nagy nyári melegben ruhában otthon, de semmilyen alsóneműt nem tartok elfogadhatónak. De azért azt nem tudok egyetérteni, hogy csak úgy pucér fenékkel bárhova leüljek a lakásban. A natrista strandokon is elvárt, hogy egy törölközőt teszünk a székre leülés előtt a fenekünk alá. Ez otthon ugyanúgy megoldható és nincsenek maszatolások a széken, kanapén stb. Nekem ez is természetes, megszoktam. Fura azt olvasni, hogy vki a meztelenséget odahaza enélkül képzeli el, mert a fertőzésveszély és egyéb szennyeződések bizony ott leselkednek.
2021. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem beszélt menzeszről...


Amellett, hoy bármit összeszedhetsz a kanapéról pl, még igénytelen vagy és tahó is.

2021. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
81%

Engem zavarna, abszolút nem higiénikus.


Amúgy se tudom ép ésszel felfogni, hogy miért kellemesebb csúszni-ragadni-csöpögni az izzadságtól, mint felvenni egy lenge kellemes anyagú, nedvszívó ruhát. :D

2021. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Szerintem szar a klímátok, vagy rosszul lett telepítve, dobjátok ki és vegyetek normálisat. Olyan nincs, hogy nem hűt le.

Amúgy engem személy szerint nem zavarna ha meztelenül járkálnának előttem, az izzadság ellenben igen, így #46-al értek egyet, egy törülközőt azért megkövetelnék.

2022. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!