Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
76%
sok nő van így nyáron de ne haragudj otthon hagy legyen úgy ahogy akar.
2016. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szoktam így járkálni otthon és anyukám sem csinálta ezt. Másokról nem tudok nyilatkozni.
2016. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 anonim ***** válasza:
77%

Neveltetés kérdése. Ha a szülők mászkáltak meztelenül/öltöztek a gyerek előtt, esetleg együtt fürödtek vele (vagy a gyerek bemehetett mikor a szülő fürdött, wc-zett), a gyereknek ez lesz a természetes.

A mi családunkban ilyen nem fordult elő, nem is mászkálunk egymás előtt félmeztelenül, már bikiniben kellemetlenül érezzük magunkat még egymás előtt is.

2016. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 anonim ***** válasza:
89%
Én utálok így lenni, egyedül is, esküszöm jobban melegem van. Család előtt főleg nem lennék így.
2016. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Otthon nem mindegy, miben van 40 fokban? Nem vadidegenekkel van, hanem családdal.
2016. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
92%
én is szoktam nyáron így lenni, de csak akkor, ha ketten vagyunk itthon. bárki más előtt biztosan nem, és nem is tartom normálisnak.
2016. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
63%
Igaza van szerintem, ha nem lóg bele mindenbe a melle, akkor meg miért ne.
2016. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk azonos nemű családtagok előtt igen.

Én sose laktam olyan lakásban, ahol férfi is lakott, szóval nem tudom, mi lett volna a szokás, ha lakott volna férfi is velünk.

2016. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
74%
Mi is igy szoktuk...kiskoromtol kezdve ez volt
2016. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
81%
Hát nézd, mi ketten lakunk párommal (ő 28 én 26), és így szerintem teljesen belefér. Párom sem szólt még érte. :) Ha mondjuk x év múlva egy (vagy több) kiskamasz gyerekünk is lenne, akkor már felvennék vmi lenge felsőt, de melltartót otthonra semmiképpen, főleg nem a nyári dögmelegben. De ezt is csak a gyerek(ek) bizonyos kora után tartom fontosnak, amikor már a melleket összefüggésbe hozza a szexualitással.
2016. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!