Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A háztartásbeli nő,akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háztartásbeli nő,akinek a férje dolgozik tényleg kussoljon?

Figyelt kérdés

A párommal van egy közös vállalkozásunk,egy cukrászda. Szerencsére jól megy.Cukrász vagyok,én találtam ki a sütiket, a párom pedig az üzleti részét vezeti. Amíg meg nem született a kislányunk(2,5éves), folyamatosan dolgoztam a cukrászdában, azóta itthon vagyok, a koronavírus kezdetéig a kislány mellett is mentem be sütni,találtam ki az új sütiket.Most várandós vagyok a második babával.

A párom finoman szólva nagyon rendetlen (éjjel sokáig fent van, felfordítja a konyhát,reggelre minden tele van szennyes edénnyel,összekeni a bútorokat,az ágyneműt,szóval mindent, a wcben sokszor a nagy dolgot sem húzza le maga után,stb.),minden reggelem nagytakarítással kezdődik... Amikor szóltam neki emiatt, leordította a fejem,hogy én itthon vagyok, semmit se csinálok és hogy egy kitartott hercegnő vagyok,úgyhogy kussoljak és csináljam meg utána. Nem is vártam el tőle soha, hogy takarítson, a műszaki érzéke nulla, a ház körül sem tud nagyon segíteni. Csak annyit kértem tőle hogy kicsit figyeljen oda jobban. Szerinte az amit én csinálok itthon összehasonlíthatatlan azzal, hogy ő mennyit dolgozik. Elismerem, sok energiája van az üzletben, én viszont nevelem a kislányunkat, egyedül tartom rendben a házat,a kertet, az úgymond férfi munkát is sokszor én csinálom meg.Ez valóban ilyen keveset ér? Én látom rosszul? Nem kellett volna szólnom emiatt?

Bocs hogy ilyen hosszú lett..



2021. jún. 9. 10:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem látod rosszul.

Az, hogy lehúzza maga után a vécét vagy figyeljen arra, hogy ne kenjen össze mindent, semmibe nem kerül, alapvetőnek kéne lennie attól függetlenül, hogy háztartásbeli vagy vagy sem. Ezeknek alapvetőnek kéne lennie.

2021. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Jesszusom. Az, hogy nem húzza le a wc-t maga után már egy kisgyerek is elég hamar megtanulja, de ő felnőttként se képes erre... A másik meg, persze, takaríts, ha már így alakult, de ez miért egyenlő számára azzal, hogy direkt felfordulást csinál, hogy neked még nehezebb legyen?

Szóval nem, nem látod rosszul. Sajnálom, hogy jön a második baba, valószínűleg ez jobb nem lesz, pláne, ha be se látja, hogy probléma a viselkedése. A helyedben elkezdenék a kiúton gondolkodni, ha továbbra sem látja be hogy ez így nincs rendben.

2021. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, bunkó leszek...de egy ilyentől aki a wc-t sem húzza le maga után, minek 2.gyerek? Mit vársz? Egyáltalán nem normális amit művel.
2021. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Háztartásbelinek, anyának, feleségnek lenni kőkemény munka. Attól, hogy egy nőnek a fentiek mellett épp nincs még munkahelye is, dolgozik, nem is keveset. Az ilyen idióta pasik nem is érdemlik meg, fel sem fogják, hogy mennyire jó dolguk van, és hogy ez mennyire tiszteletlen és megalázó.

Mondom ezt férfiként, amikor a feleségem mindkét gyerekünkkel otthon maradt a szülések után 3-4 évet, én inkább azt tartottam természetesnek, hogy ha ő viszi a háztartást, törődik a gyerekekkel, és persze velem, akkor az a minimum, hogy cserébe megfelelő környezetet biztosítsak a családnak, anyagilag is.

Az ilyen ember nem Férfi...

2021. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem, csak neki fogalma sincs, hogy mennyi munka minden nap kitakarítani (normál esetben persze nem kéne naponta nagytakarítás, csak hát ő megnehezíti a dolgot, mert annyira nem képes, hogy legalább maga után nem csinál koszt) és gyereket nevelni. Nem egész nap otthon lógatod a lábad. Jó lenne, ha csak egy napra kipróbálná milyen is ez, akkor talán nem nézné le.

Az oké, hogy te vagy otthon, tiéd a házimunka, de azért nehogy már arra ne legyen képes, hogy lehúzza a wc-t és nem ken össze mindent. A mosatlant még megértem, nem akar késő este nekiállni mosogatni, de az összes többi csak egy pici odafigyelést igényelne a részéről.

Szóval nem látod rosszul, elég gáz, amit csinál, az meg főleg, hogy egyáltalán nem értékeli az otthoni teendőidet, hanem csak kitartott hercegnőnek tart, aki "kussoljon". Én nem hagynám, hogy így beszéljen velem...

2021. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem is vártam el tőle soha, hogy takarítson, a műszaki érzéke nulla, a ház körül sem tud nagyon segíteni.

először is elvárás nelkül is megfoghat valamit, másodszor a ház körül közös teendők vannak, nem segítenie kell, mert nem csak a te dolgod.

2021. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

az ágyneműt hogy keni össze? a szart nem húzza le? bocs de egy gyerek is lehúzza...

gondolom nagyon fontos neki 2. gyereket szülni...

2021. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mivel a férfi a főnök.
2021. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Ne csinálj semmit egy hétig. Esetleg utazz el... Majd rájön, hogy mit érsz..
2021. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Végül is te vitted a céget is a hátadon és most ő egyedül majd bele rokkan ezért rád vetíti a dühét. A zsarnokság így indul, az egyik a másiktól függő viszonyba kerül akár egy időre, ekkor van aki vissza él a helyzettel és elkezd dirigálni, főnökösködni, megbomlik a rend.
2021. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!