Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálnatok ha a feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnatok ha a feleségetek az anyja irányítaná?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem vettem volna el.
2021. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most erre az egymondatos kérdésre mit vársz??

Próbálnék vele beszélni, hogy én őt vettem el és nem az anyukáját, ha az anyukájával akarnék házasságban élni, az anyukáját vettem volna feleségül.

Fontolóra vetetném a költözést minél messzebb.

Ha nincs változás pár hónapon belül, akkor sajnos vége a házasságnak.

2021. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Az anyját kezdeném el irányítani.
2021. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miert nem az anyjat vetted el? :)) Akkor megkaptad volna ot is
2021. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem lenne a feleségem. De komolyan, jó esetben élsz pár évet együtt a nővel, akit elveszel, ezek alatt az évek alatt ez nem tűnt fel?
2021. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát engem egészen addig kihazudott otthon az életéből, míg terhes nem lett,szóval valójában én sem tudtam arról milyen a viszonya a szüleihez: kislányos.

De sebaj, gondoltam, majd akkor együtt hárman, mint egy szép kis család, de hátnemment, sehogy. "Elvileg" ő mindig egyetértett velem, még a lánykérésre is igent mondott, de aztán elkente az egészet, szóval bírtam vagy 8 évig míg nőtt a kislányuk, aztán léptem. Akkor 29 éves volt, iskolásgyerek anyja, de bármit is beszéltünk meg, anyucinak még mindig vétójoga volt.


Szóval én nem küzdenéksokat, de nem bánom,hogy addig kihúztam. Tök jó a kapcsolat a kis(?)lányommal.

2021. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!