Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet ilyet mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Barátnőm szó szerint minden este szól hogy masszírozzam meg, pedig tudja hogy nem szeretek . Régen masszázsra is járt.


Sokszor magamtól is csinálom csakhogy jobb legyen neki.


Ő neki sose jut eszébe ez, sőt ha megkérem hogy jól esne, akkor azt mondja h nem szereti,utálja mert csontos a lábam.meg vékony.


De ha én nem csinálom mikor megkér akkor meg jön a sajnálkozó hangnem hogy jó akkor nem kell. ( mintha sose kapná meg)


Elég rosszul esik h rávágja kapásból h utalom a lábad..


máj. 10. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Remelem csak trollkodsz🤣🤣
máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Jó nagy bunkó és mégis ő a csajod. Ilyen ez...
máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért vagy vele? El ne hagyd még véletlenül sem! Áhh! Akkor nem lenne kire panaszkodni. Igazad van, sokkal jobb egy sz_r kapcsolatban szenvedni. Hajrá! Csak így tovább!
máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk forditva van,én vagyok a nő és a párom nem szeret masszírozni. Mondjuk én sem, de mivel szereti így megcsinálom. Na de minden nap azért... ha nem akarsz konfliktust vesd be hogy lesz egy masszázs péntek, legyen ez elég:-)
máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

nagyon egyoldalú szaga van, nem gondolod?

kilépnél szived szerint és élnéd az életed nélküle?

tedd a kezed a szivedre, mit mond?

máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem mersz neki valamire nemet mondani?
máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ki gondolta volna, hogy a bótos csávó masszírozni is utál...
máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem A, vagy kamu az egész, vagy; B, nem vagy még alkalmas egy kapcsolatra, ha ezt a minimális problémát sem tudod/tudjátok megoldani.
máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy kommunikációs 0 vagy. Semmit nem tudsz vele megbeszélni, csak magadba duzzogsz és jössz ide nyígni.

Miért nem lehet ezt vele megbeszélni?

máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ha szerelmes beléd és jelen van a szeretet is, akkor nem fog ilyet mondani, hogy utálja bármidet is. Sajnálom.
máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!