Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik voltak távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak távkapcsolatban és tervezték hogy összeköltöznek, hogy alakult végül? Tudtatok várni egymásra és összeköltözni?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg én ilyen cipőben járok, barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt de inkább távkapcsolat a mienk mert nem tudunk mindig együtt lenni és 60kmre lakunk egymástól. Jövőre tervezünk össze költözni. Az érdekelne hogy aki járt hasonló cipőben végül hogy alakult a kapcsolat?
2021. júl. 13. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évig éltünk távkapcsolatban, hatalmas próbatétel volt... De miután elvégeztem a sulit, végre össze tudtunk költözni a városban, ahol ő élt, és azóta felhőtlen a boldogság. :)

Érdemes volt kitartani! Pedig rengeteg feszültséggel járt a távkapcsolat.

2021. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden eset egyedi, van akiknek sikerült, másoknak meg nem. Nem lehet megmondani így látatlanban veletek mi lesz a helyzet. Egy biztos, próbáljátok úgy intézni hogy ha mégsem működik akkor se legyen túl nagy galiba (azaz ne egyből közös ingatlant vegyetek, hanem albi, vagy valamelyikőtök lakásába bútorozzatok össze).
2021. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Exemmel kb 8hónapot voltunk tàvkapcsolatban,utàna költöztünk össze hozzàm, két év együttélés utàn pedig szét. Nem a tàvkapcs miatt mentünk szét.
2021. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Tudtunk várni. Ma már együtt élünk, házat vettünk, összeházasodtunk. Ha van kérdésed írj nyugodtan.
2021. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél+ fél évig voltunk távkapcsolatban.

5 éve együtt élünk.

2021. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Mégis mi a frászért lettem lepontozva? Mert annyit írtam a kérdezőnek hogy írjon ha kérdése van? 4 és fél év sikeres távkapcsolat van mögöttem, azt hiszem van némi rálátásom a dolgokra.
2021. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3 evig 400 km

Nehezen birtuk de kibirtuk egyutt elunk. 7 eves kapcsi ☺

2021. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!