Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Távkapcsolat, megcsal, összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, megcsal, összeköltözés, baba. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm kulfoldon élt, egészen Januàrig, akkor hozzám költözött.

Augustusban jottunk ossze,es most derult ki marciusban hogy szeptemberben massal csokolozott.

most viszont mar 3 honapos terhes. (Tolem?!)


Mit csinaljak?

Félek ettol az egesztol.

Mi lesz ha megint elofordul.


Ahogy latom rajta nagyon megbanta es probalja helyre hozni de akkor is ..



2017. ápr. 4. 17:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
37%
Hidd el hogy meg fog történni..csajt otthagyni, ha megszületik a gyerek apasági..mást nem tehetsz, én nem tűrném hogy hülyének nézzenek..találsz normális nőt is a cafat helyett.
2017. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem azért de szerintem adj neki egy esélyt! Több pozitív példát láttam már. Szerintem ő is megbánta ahogy írtad.

Ha szereted, tényleg adj neki egy esélyt! A baba érdekében is! :)

2017. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
29%
Utolsó, azt se lehet tudni hogy a kérdezőé-e a gyerek..egy ilyen nőnél sose lehet tudni. Ki tudja hányszor csalta már meg, ami nem derül ki.
2017. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Azért egy csókolózás nem akkor bün, amit nem lehet megbocsátani, föleg, ha egyszer fordult csak elö.
2017. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

csajod szempontjából: augusztusban még igencsak az elején voltatok a kapcsolatnak, ne csodáld, ha szeptemberben még másfelé kacsint. lehet, hogy csak a te fogalmaid szerint jártatok, az övé szerint nem.

te szempontodból: ezt besz*tad...

én véleményem: kicsit elsietitek ezt az összeköltözést, arról nem is beszélve, hogy MÁR terhes... ne is haragudj, de én apasági tesztet csináltatnék, amint kijön a poronty. csajodnak meg gratula, nagyon okos nőszemély lehet, gondolom csak olyan papucsra várt, mint te, aki meg majd eltartja... gyarapítsátok csak a statisztikát...

2017. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
egy csók nem a világ! nem megbocsájthatatlan! mondom ezt annak ellenére, hogy engem évekig csaltak, de ez simán elnézhető szeirintem!
2017. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

3!

miért? másnál 100%, hogy soha nem lépett félre? szerintem nem! egy csók miatt nem kell azt feltételezni, hogy nem az övé a baba.

pont 50-50%. mint bárki másnál is!!!!

2017. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Hogy derült ki a dolog?? Ha ő mondta el akkor van remény rá hogy tényleg egyszer előfordult és megbánta stb,de nyilván ennek ellenére is megcsináltatnám az apaságit. Ha te vagy az apja mindenképp adnék neki még egy esélyt.

DE! Ha nem ő mondta el hanem lebukott akkor otthagynám ha enyém a gyerek ha nem, mert tényleg kitudja miket csinált még amiről még nem bukott le.

24N

2017. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

elnőtt férfiként én nem esnék ennyire kétségbe két csók miatt, egy távkapcsolatban... főleg ha ő maga mondta el.

Én csináltam ennél radikálisabbat is, aztán mégse fordult elő többet, az egy marhaság, hogy aki egyszer, az máskor is.

Vannak leckék, amikből tanul az ember.

2017. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aha, persze, 3 hónapos. vagy 5.

esetleg "koraszülött" lesz a gyerek, de jó nagy lesz, és már június végén megszületik.


Barátom, ez szívás, akárhogy is intézed, de apasági tesztet azért csináltass, és utána dönthetsz. meg keress egy jó ügyvédet. Ahogy látom, nem abban a hurráoptimista hangulatban vagy, hagyj nyitva minden utat, úgy a menekülését, mint a boldogságét.

2017. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!