Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vállalnál családot egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnál családot egy ilyen társsal ?

Figyelt kérdés

Úgy érzem barátnőm csak "szavakban" akar családot. Mert nem látom rajta hogy gondoskodna akár csak kettőnkről is. Nincs meg benne az igény hogy ilyenekre figyeljen:

Pl. az se zavarja hogy nincs vacsi nyugodtan játszik. Meg se kérdezi főzzön e.. mivel én nem érek most rá. Nem a teljes kiszolgálásra gondolok meg nem is az h nem tudom megcsinálni magamnak, csak folyamatosan ez van..semmivel nem foglalkozik, csak a tv és mobil amint van ideje.

Kis lakásban élünk de így is szinte minden rám marad, szó szerint nem visz 2 kanna vizet a kinti virágokra, majdnem kiszáradt mikor egy hétig este 11re értem haza ( pedig tudja hogy mindennap locsolom)..azt se vette észre magatól


De tesóm például figyel az ilyenekre hogy legyen otthon főtt kaja többnyire, vagy legalább megkérdezi párját főzzön e. Szó nélkül hazáér kicsit pihen és tudja hogy mindennap kell virágot locsolni kint, vagy épp akár ideje lenne kicsit félmosni stb pedig ő is baromi sokat dolgozik.

Nincs az hogy szinte minden a másikra szakad..és le van sz.rva minden..


2021. aug. 10. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nem neki való ö még gyerek sajnos.
2021. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

Most döntsd el hogy házicsicska kell vagy nő.

Vannak azok a tipusok akik pattognak állandóan. Csak őket valahogy mindig csalják..

2021. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés már volt. A tesód kinyalja a segged, tudjuk. Akkor épp munkába nem vitt a csajod, de a tesód a segged alá tette volna a kocsit.
2021. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerint te inkább a tesóddal vállalj gyereket. Sok boldogságot!
2021. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Ja bakker, mièrt nem a tesóddal jársz?
2021. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Ne védjétek már ezt a kis majmot. Elég nagy baj, ha semennyire nem veszi észre magát. Haver is ezért hagyta ott a nőjét mert nem volt elég, hogy egész nap gürizik még este ő kezdett el főzni meg takarítani... Nem gyerek kellene neki hanem egy jó hosszú idő egyedül, hogy ráeszméljen milyen a való világ...
2021. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Aranyapa, én egy ilyen áskálódó, rosszindulatú, életképtelen látássérülttel se vállalnék gyereket, mint te. Inkább örülj neki, hogy ő egyáltalán akar veled gyereket. Még egy ekkora hülyét nem találsz. Mondjuk nem is akkora baj, ha te nem szaporodsz.
2021. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem az 50es evekben vagyunk, h a no fejeben folyton az jarjon, h legyen fott kaja estere. Amugy ott a netpincer vehetsz fott kajat onnan.
2021. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
#6, te nem ismered a kèrdezőt... Mi már igen. Ès azerintem nem csak láttássèrült, de mentálisan is az.
2021. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem exem volt ilyen. Már tizenéve vagyunk külön, nemrég összefutottunk , ugyanugy egy nyaralóban lakik nem csinál semmit és csak úgy van. Neki ez a jó nekem nem volt jó így váltottam.
2021. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!