Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Alkoholista lett a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista lett a párom Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8éve vagyunk együtt, egy ideig "csak" napi 2-3 doboz sörről volt szó amit itthon iszogatott a házunk alakításai közben.


Nagyjából 2 éve odáig fajult a dolog hogy inkább tölti a mindennapjait kocsmában, mint itthon a 2gyerekével és velem, vagy éppen csinálna valamit itthon mert lenne mit bőven.

Átlagos család vagyunk, jön a 3.baba

Elhagyni nem szeretném mivel nagyon szeretem, és ha megcsinálni megtudtuk a gyerekeket akkor neveljük is fel őket EGYÜTT.

Ha mondom hogy itt volt elég ebből az életvitelből akkor bocsánatot kér igérget hogy már nem iszik többet.

Persze ez másnapig tart csak.

Ilyen elvonó dolgokra egyáltalan nem akar menni mert hogy ő nem alkoholista..

Csak hogy én már nem bírom ezt.

Valami ötlet hogy mit tudnék ezzel a dologgal kezdeni?



2021. aug. 16. 15:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
6 éves koromtól kezdve néztem végig ahogy anyukám mindennap hulla részegre issza magát, áldom a jó istent hogy nem lett testvérem és nem kellett neki is ebbe felnőni. Bele halt az alkoholizmusba... Gratulálok neked hogy szülsz ennek az embernek még egy gyereket, biztos csodálatos élete lesz a gyerekeiteknek, semmi gond majd évek múlva megbánod hogy nem hagytad ott.
2021. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Átvitten ertettem

A parasztokat az asszonya tudja kezelni.ez alap.

6.voltam

2021. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Fater halálra itta magát. Muterra is haragszok mert szintén 3 gyereket csinált ennek az alkoholista féregnek (tudom, durva a fogalmazás, de azon kívül, hogy biológiailag az apám, nem sok érzelmi szál köt hozzá) és már az első gyerek után tudta, hogy a kedves férje:


- Veri őt

- Veri a kicsi fiát ok nélkül, fullrészegen (!!)

- A többi fiát is verni fogja ok nélkül, fullrészegen (verte is)


Amennyiben benne maradsz ebben a párkapcsolatban, mindhárom gyereked életét tönkreteszed, kérdező.

A párod egy alkoholista roncs (lesz, ha még nem az), de te -elméletileg- tiszta tudat mellett döntöttél úgy, hogy szülsz neki 3 gyereket.


Mivel láttam belülről ezt a folyamatot, 100%-ra garantálom neked, hogy nem fog javulni a párod. Őt már legyőzte a Piás és csak a következő bebaxás érdekli.

Te még dönthetsz másképp. Ha szereted a gyerekeidet, otthagyod a Piást. Rajtad áll.

2021. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

#13 voltam, erre még külön kitérnék: " és ha megcsinálni megtudtuk a gyerekeket akkor neveljük is fel őket EGYÜTT"


Kínomban nevetek rajtad, komolyan. Nem hiszem el, hogy ennyire naív vagy. Az, hogy egy alkoholista letolja a nadrágját, hogy a rákba szembeállítható egy gyerek felnevelésével?


Sosem fogom megérteni azokat, akik alkoholista állatokkal élnek együtt önszántukból.

2021. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel már semmit nem fogsz tudni kezdeni.Ha ő ebbe így elmélyedt,akkor ezzel csak egyre lejjebb fog csúszni,és ha segíteni akarsz akkor még rád lesz fogva hogy miattad csinálja mert akaratoskodsz és hasonlóak!Ha a gyerekeket biztonságban akarod felnevelni,akkor sajnos muszály lesz lépned mert ez így már nem szerelemből alkotott család,és hidd el tapasztalat….. engem apám ütött vert testvéremmel eggyütt,mert alkesz volt,ne ess ebbe a hibába…Tűrni sem kell hisz kaphatsz még egy szebb és jobb életet.
2021. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Légy te is alkesz és éljetek boldogan xD
2021. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
"Úton van a 3. baba." Eddig sajnáltalak... Miért???
2021. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

2 éve keményen iszik, de jön a 3. gyerek.


CSOKi?

2021. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
gondolkodtam mi ebben neked a jó.. aztán rá jöttem örülsz ha részegen hozzád nyúl havonta 1xer 2xer..
2021. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alkesz volt az apám anyámat hibáztattam hg kitett ennek! Ha szereted a gyerekeidet menekülj! Találj mást. Megmondom mi lesz. Nem fog dolgozni otthon, melója se lesz, mert kirúgják, a gyerekek azt fogják binni miattuk van feszkó, saját maguk szégyenének érzik majd apjukat, ha ígynőnek fel szorongás, depresszió, mentális problémáik lesznek. Vagy elzüllenek. 13 évesen öngyilkosságot követtem el. Nem kaptam szeretetet csak ordibálást, hol a pénz, hol a bor? Meghalt fiatalon a fater, nem sírtam, örültem. Legszívesebben felpofoználak, amiért ennek kiteszed a gyerekeidet. Lelécelnek majd amint lehet. Szarnak majd a fejedre... Kaphatsz jobb pasit
2021. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!