Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy avassam be a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy avassam be a barátnőmet ebbe a szokatlan "fétisbe"?

Figyelt kérdés

Van egy szokatlan fétisem, már ha lehet annak nevezni. Ugyanakkor teljesen ártalmatlan.

Szeretek temetésekre bemenni. Mármint úgy értem, hogy nem számít kinek a temetése, csak bemegyek és végig nézem. Ezt heti 1-2 alkalommal csinálom. Valahogy jól érzem magam utána.


Most alakul a kapcsolatunk, 3 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem ideje lenne beavatni ebbe a barátnőmet. Eddig mindig kitaláltam valamit, hogy épp hova megyek zakóban pl: osztálytalálkozó meg ilyenek. De ezt sem mondhatom midnen héten. Viszont félek elmondani is neki mert nem tudom hogy reagálna erre a fura szokásra



2021. aug. 17. 09:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Milyen megfontolásból vonz ez Téged? Számomra dermesztő amit írsz. Idegen emberek temetésére járni. Mit nézel ott?Hogy mennyire viseli meg a hozzátartozókat a hozzátartozójuk elvesztése? Ép ésszel az ember csak akkor megy temetésre ha nagyon muszáj. Esetleg egy-két falusi nénike kíváncsiságból, de hogy ebből Te rendszert csinálsz, idegen elhunytak idegen hozzátartozói közé állsz.

Én biztos nem fogadnám ezt el.

2021. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
ha a szenvedés az ami boldoggá tesz akkor nagy baj van ! szocipata hajlamaid lehetnek !
2021. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, valahogy jól esik csak részt venni ezeken az eseményeken. Nehéz lenne pontosan megfogalmazni, hogy miért jó érzés.


Szoktam egyébként figyelgetni igen, hogy kit mennyire visel meg. Ebből le lehet már szűrni, hogy milyen kapcsolatuk lehetett a halottal.

2021. aug. 17. 09:11
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Majd ha eltemeted a szerelmed, mint én biztosan elmegy a kedved a temetőbe mozizástól!
2021. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Egy temetkezési vállalkozó ismerősöm munkatársat keres! Ott aztán annyi temetésen vehetsz részt amennyin nem szégyellsz és még pénzt is kapsz érte! Sőt, hazudnod sem kell. 😄
2021. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy ne mond el, inkább kezdj el pszichológushoz járni. A lelked mélyén te is tudod, hogy ez nem oké, teljesen kívül esik a normalitástól. Inkább arra kellene időt és energiát áldoznod, hogy felkutasd, hogy mi okoz neked jó érzést egy embertársad eltemetésében és egy gyászoló csoport látványában.
2021. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Az 5-ös jó megoldást mond,ahogy a 6-os válaszoló is.

Nagyon nem természetes,hogy jól érzed magad olyan eseményen ami a halálról, a hozzátartozó elvesztéséről szól.

2021. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ismertem egy ilyen csávót ő azt mondta hogy ez a hobbija... De ha ennyire vonz menj el sír asónak....
2021. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy egy betegséget te fétisnek nevezel, még betegség marad
2021. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
17%

kérdező, hány éves korodban kezdődött ez?


én ezt inkább érdekesnek találom, és vhogy bátor dolognak.



illetve hogy választod ki, kinek mész el a temetésére? ezek vadidegen emberek? honnan tudod ki halt meg, mikor, hol lesz a temetés?

2021. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!