Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van még esély új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély új életet kezdeni 31 évesen ? Csekély anyagi lehetőségek között

Figyelt kérdés

Nagyon rendes a párom, és van aki szerint biztosan egy szavam sem lehetne de semmi törődést szeretetet nem kapok a kapcsolatban, ha én törődnék vele akkor sem igazán érdekli vagy nem viszonozza. Munkamániás sajnos egy kicsit.....Fiatalon azért közös programok szbkellene hogy legyen fontos legyen

😟😟😟😟😟


2021. aug. 17. 16:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lehetne? Még ha átlagéletkort is nézzük, életed felénél se jársz.
2021. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Van, 20-30 év múlva is lenne, a te korodban viszont egy percig sem kellene gondolkoznod. Teszem hozzá, hogy mielőtt kilépsz, tedd fel neki a kérdést, hogy nem akar -e változtatni, mert te így nem vagy boldog. Lehet, hogy lefixált és számon kérhető szerda, vasárnap közös programokkal lehetne javítani a helyzeten...
2021. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy a felénél sem jarok de akkor haza kellene költöznöm szüleimhez, dolgozom, de ha önálló albit fizetnék plusz a kiadások, akkor jó ha maradna ennivalóra. Tarsberlet meg hasonlókból meg kinőttem, inkább egyetemisták között szokás.


Már mondtam neki a programokat, bólogat, Ahha rendben de nem változtat semmin.

2021. aug. 17. 16:36
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

És? Akkor inkább befogod a szád , tűrsz és tűrsz ? Aztán majd idővel félrek**úrogatsz?


Ne legyél lusta! Igen, fogod magad és hazaköltözöl, és szépen felépíted az életedet.


Szakítás után nálam ugyanez volt, költöztem haza, és nekem másik állást is kellett keresni.

2021. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4. A másik állás is bejátszik,mert onnan nem biztos, hogy be tudnék járni tömegközlekedessel. Sajnos nem ugrálhatok mert nincs pénzem. A saját anyám is aztmondta úgy menjek haza itt ne számítsak semmire.... lehet akkor még itt is jobb.

Nem csalom meg nekem nem a szex hiányzik!!!

2021. aug. 17. 17:19
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
a megcsalást nem elsősorban a rossz szex vagy annak hiánya okozza
2021. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
#3 Mit csináltál az elmúlt 10 évbe hogy 31 évesként nem tudod eltartani magadat?
2021. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Pont ezt akartam kérdezni, hogy lehet, hogy minimális tartalékod sincs? Mire költöd az összes pénzed?

Minek jársz oda dolgozni, ha még annyit sem keresel, hogy saját magadra elég legyen?

Mi mióta együtt élünk, hülyére spóroljuk magunkat, mert mindkettőnknek marad egy csomó pénze.

2021. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy ő a szeretetet máshogyan mutatja ki?
2021. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

7-8 Nem keresek jól, szakmám van. Még azt sem mondhatom, hogy sokat voltam munkanélküli mert egyszer voltam csak az, 6 honapot ( akkoris 3 hónapig voltam juttatas nélkül)Mindig volt kiadás amire elment a pénz amit félretettem ( nem sokmillió Ft) tényleg kiskeresetű vagyok. Az albérlet viszi a pénzt, de ahol “ ingyen “ lakhatnék, lakbér nélkül ott meg nincs semmi lehetőségem.


Most is szinte már társbérlet ez, nem kapcsolat.

2021. aug. 17. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!