Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha szeret nem múlik el neki ilyen hamar és lesz még vajon lehetőségem helyre hozni:?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki vár rám...már feladta és nem beszélünk, mert nekem volt egy kapcsolatom amiből nem léptem ki és feladta..tudom, hogy még szeret nagyon mondták és nincs jól..én két hét múlva tudok csak szakítani a párommal, hosszú hogy miért, de nem tudom két hét még nagyon hosszú idő és lehet már olyan szinten lemond rólam hogy , esetleg talál mást akivel megpróbálja, még ha nem is szereti ,hogy azt mondja bocsi már késő...szerintetek ha valóban nagyon szeret-(ismerem , ha ő szeret valakit az nála sokáig tart nehezen múlik el, ismerem)-akkor még ha kicsit húzza is az agyam de van rá esély hogy nem küld el..?fél évet várt rám és most már két hete nem beszélünk.

2015. febr. 10. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiú helyében én nem jönnék össze veled. Ha fél év alatt nem tudtad eldönteni, hogy ki kell, akkor sajnálom.
2015. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
valahogy nem voltam még biztos az érzéseimben , de szerettem őt csak még nem szerelemből..és ez barátságból lett...évekig barátok voltunk, és most ez lett...
2015. febr. 10. 07:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem múlik el a szerelem 2 hét alatt, de ha a fiúnak nagyobb a büszkesége vagy az esze, akkor két szék közt a pad alatt fogod találni magad.
2015. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
AMÚGY, neki sokkal nagyobb a szíve mint az esze...inkább a mostani barátomnak nagyobb a büszkesége.. de úgy vagyok vele ha szakítok a barátommal és ez a fiú azt mondja nála késő..akkor is jól teszem hogy szakítok , mert nyilván nem megy már a dolog..és van esélyem boldognak lenni...és ha ez a másik fiú igazán szeret és tudom hogy ő ha valakit szeret az nem semmi mennyire tudja, akkor megbocsájt, ha meg nem akkor bánhatom, de talán akkor nem ő az igazi és így kellett hogy történjen , lehet idővel egymásra találunk ha egymásnak vagyunk teremtve.
2015. febr. 10. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem jönnék össze veled akármennyire is szeretnélek a fiú helyében. ha te ezt megteszed a mostani pároddal akkor félnék h velem is megtennéd. jó mondjuk én lány vagyok, én másképp gondolkozok. de akkor is ha kilépsz az egyik kapcsolatból és ugrassz a másikba az félreérthető. először gondold át ésszerűen, hogy mit akarsz. biztos h jobb neked a másik srác ? még ha a mostani barátoddal amúgy is szakításra álltok nem kéne egy kicsit várni egy új kapcsolatra?
2015. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, hogy csak folytatnánk a beszélgetést nem egyből egy kapcsolat amit tudom hogy ő is megértene..csak elmondanám neki hogy mivan és tudjon ő is gondolkozni, hogy hogyan tovább....ő tudja hogy köztünk ez hogy alakult és nem ő miatta ment tönkre a kapcsolatom hanem amúgy is. és ő tudja hogy mennyi ideig elleneztem ezt..ő bevallotta mit érez és én egy évig csak hallgattam , magamba tartottam hogy nekem is kicsit többet jelent barátnál...szerintem ő még a barátomnál is jobban ismer már
2015. febr. 10. 07:55
 7/11 anonim ***** válasza:
most olvastam a komid. oké szakítotok van ez így. de akkor is egy kis időt hagyj magadnak is. egyből egy másik kapcsolatba belemenni olyan mintha csak cserélgetnéd a partnered, mert ő jobb vmiben. ez csak külső szemmel van így. az emberek azt nem akarják elfogadni ha nem így van. ha az új fiú tényleg szeret akkor beszéld meg vele és majd átgondolja, dönt.
2015. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért mindig akkor írod a választ amikor én is :'DD
2015. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igy van elmondom neki mi van , mi lett 2 hét múlva és átgondolja ő is én is..és ha szeret akkor ad egy esélyt hogy tovább beszéljünk, talizzunk ami még nem kapcsolat, de akkor ugy tudunk közösen programokat csinálni meg minden hogy én i s és ő is egyedül vagyunk kapcsolat nélkül...és idővel ha minden jól alakul egy kapcsolat, csak remélem lesz még remény :( még ha én huztam ilyen sokág is..
2015. febr. 10. 08:02
 10/11 anonim ***** válasza:
na ez jó ötlet. mond el neki és mond h van egy ötleted ha ad rá neked egy esélyt. mondjuk egy hétig találkozgattok mint barát és utána döntse el h még mindig akar e téged barátnőjének vagy barátnak vagy semminek. az ő kezébe adod a döntést.
2015. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!