Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megvadult az asszony mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvadult az asszony mit csináljak(?)

Figyelt kérdés

Arra a problémára keresnék választ hogy mi van olyankor mikor az élettársam csúnyán vagy lekezelően szól hozzám.

Hogy lehet a helyzetet kezelni?


Jó pár éve élünk együtt, mostanába jelentkezett ez a probléma. Pedig semmivel nem érdemeltem ki.

Sokat is veszekedünk ebből kifolyólag.


Azt mondják házasság után vannak ilyen változások, hogy kezdődik az elnyomás beszabályzás hízás nemtörődömség csúnyabeszéd. De én mem szeretnék erre az ösvényre lépni.



2021. aug. 23. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig csak akkor kezdtek becsülni, amikor csomagoltam.

(Párkapcsolat/főnök...)


Ha teljesen kiszolgáltatottá válsz valakinek, mondjuk mert gyereketek lesz vagy lakhatás miatt, akkor jön ki az igazi arca.

2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor így beszél, halkan beszélj hozzá, mert akkor kénytelen rád figyelni. Ne vedd fel a stílusát, ne húzd fel magadat, ezzel is kibillentheted az egyensúlyából.
2021. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a házassághoz. Már nem szeret.
2021. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg miért? Lehet nem torodsz vele.

De ha te mindent megtettel akkor ne fogadd el. Dobd ki

2021. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bántalmazás egy fajtája.

Ha így akarod leélni az életedet, akkor maradj.

Ha nem, akkor add ki az útját.

Legyen önbecsülésed.

Azt jelenti, hogy nem tart semmire, lenéz.

2021. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm viselkedése változott meg így, miután lett egy komoly kapcsolata. Azt hitte, hogy ő az királynő, mert neki végre van barátja. A srác leült vele beszélgetni, hogy ez nem normális, eddig nem így volt, kapjon észhez vagy újra nem lesz barátja. Nála hatott a beszéd, 10enx éve együtt vannak. A te barátnőd is túlságosan nyeregben érzi magát, azt hiszi már mindent megtehet, úgyse fogsz vele szakítani. Szépen mondd el neki, hogy mi a bajod, kérdezz rá nála, hogy neki mi a baja.
2021. aug. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

en szerintem is csak beszelni kene vele, hogy ez teged zavar. en csak megmondanam neki, hogy hagyja ezt abba mert te sem beszelsz igy vele.


a kerdes megfogalmazasan amugy nevettem. jo volt :D

2021. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni, mert nem változik az ilyen ember, csak tönkre fog tenni.
2021. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Van rá egy gyógymód. Amikor telihold van le kell ásni nyakig a földbe. Körbe kell állni 13 pasinak, kik jól telibeverik ge.ivel az arcát. Ha ez sem segít rúgd ki a picsába.
2021. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!