Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszi az asszony, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi az asszony, hogy a huga a szeretöm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tény,hogy nagyon szeretjük egymást,és ki is mutatjuk,hogy egy csomot játszunk,hülyülünk,beszélgetünk.Ö AZ ÉN BIZALMASOM UGY MINT ÉN NEKI és nagyon fontosak vagyunk egymásnak de csak mint barátok senmi testiség semmi izé de mostantol nem lehet semmi sem még csak nem is merek hozzá szolni meg áá mi legyen ??,mi amolyan legjobb barátok vagyunk én 21/f ö 13/l ááá volt már igy valaki???mit tudok csinálni mit lehet ijenkor csinálni???
2009. dec. 17. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát a 13 éves "kislányokkal" vigyázni kell...lehet otthon náluk valami belharc is folyik,amiről éppen lehet nem is tudsz... De azt nem értem ,hogy miért kellene a húgival ilyen bizalmas viszonyt kialakítani, szóval valahol meg tudom érteni a barátnődet, minek foglalkozol te a húgával mikor náluk vagy??? Nem kell neked leülni vele babázni, meg kibeszélni a fiúkákat...!!! szóval lehet neked is vissza kellene kicsit venni. Nem a jó szó a baj, hanem ez a "Ö AZ ÉN BIZALMASOM UGY MINT ÉN NEKI " dolog. A BARÁTNŐD AKKOR MINEK VAN??? Az én barátom számomra a legnagyobb bizalmas, a legnagyobb társ akire mindig számíthatok és ez visszafele is megvan,meg is őrülnék ha ő valaki mással tárgyalná meg a bajait. ...!!!
2009. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Téged minősít,hogy egy 13 éves kiscsaj a bizalmasod,meg a nagy barátnőd!Te is a szintjén lehetsz kb.Amúgy tanulj meg helyesen írni,és ne barátkozz 13 évesekkel,akkor talán béke lesz...
2009. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Az asszonynak mindig igaza kell hogy legyen. Tedd meg, akkor legalább nem kell tagadni.
2009. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez komoly dolog ti meg it szorakoztok pfffff
2009. dec. 17. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szórakoznak, elhiszik(hisszük) hogy komoly dolog,de 21 évesen ...kérlek... lehetne már annyi eszed.
2009. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És akkor én 15 évesen meg éretlen vagyok, ugye?

Hát az én pofám szakad le komám... 13 évesekre kacsintgatsz, mikor már lassan a családra kéne hajtanod. Mit tudsz ilyenkor csinálni? Hát mondjuk venni 1-2 nyelvtanórát. Remélem kamukérdés. Ígyis eléggé kiakasztó, hogy 13 éves lányok miniszoknyában bújnak oda az addig ismeretlen 18 éves palihoz a buliban. Milyen szerencsés vagyok, hogy kifogtam egy normális lányt...

2009. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!