Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom eljegyzett de hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom eljegyzett de hogy lesz az együtt élés?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, minimálbért keresek. A most már mondhatom vőlegényem kb. 3x-át az én jövedelmemnek. Mindketten a szüleinknél lakunk, össze akarunk költözni. Itt jön a probléma.A párom eldöntötte milyen albérletet akar és hogyan. Kinézte, nade az az én fizetésemet el is vinné teljesen én nem fél milliót keresek, egyszerűen képtelen vagyok fenttartani egy olyan színvonalat felesben. Elmondtam a problémám azt mondta nekem hogy keressek más munkát addig megoldjuk. De én nem akarok mást, nem lesz ettől jobb, mert nekem semmi végzettségem, csak egy szar okj ami sehova nem kell, világ életemben így fogok keresni, éjszakai, fizikai munkát nem bírom. Mit javasoltok a helyzetre?

2021. szept. 5. 03:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Örülj, hogy összeköltözik vele. Ilyen hozzáállással össze se jöttem volna veled.
2021. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezért komolytalan az eljegyzés úgy, hogy egy percet sem éltetek együtt. Mire mondtál igent? Sejtelmed sincs, hogy élnétek ketten, egy otthonban. Sem az anyagi része, sem egyéb nincs tisztázva.

Azt se véletlenül mondják, hogy lakva ismerszik meg a másik. Mi lenne, ha lebetegszel? Mi lenne, ha ő veszti el a munkáját? Tudjátok, akarjátok egymást támogatni? Hogyan?

Üljetek le ezt megbeszélni, és az előtt vitassátok meg, hogy a komoly baj az ajtón kopogtat. Az nem hozzáállás, hogy veletek nem történik meg.

Ha nem megy, nincs közös nevező, akkor meg viszlát. Te se leszel fiatalabb.

2021. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
22-vel teljes mértékben egyetértek.
2021. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

1. Egy rendes házasságban semmi helye semmi felezgetésnek.

2. Annak sem, hogy az egyik eldönt ilyen fajsúlyos kérdést.

2021. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Jo hogy ezt igy kitalalta :)

Majd helyetted interjuzik majd, dolgozik majd es a hazimunkat is elvegzi?

Vicc a kapcsolatotok, eljegyzes elott egyutt se eltetek, mire mondtal igent? Azt se tudod hogy szelektiven gyujtie a szemetet, nem hogy jo lesz-e a gyermekeid apjanak. Arrol nem beszelve hogy mindketten meg ebben a korban anyucival eltek...

2021. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem is akarsz törekedni hogy többet tanulj és legyen több.
2021. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A párodnak teljesen igaza van abban, hogy keress jobban fizető munkát vagy képezd magad, mertha elhagy - megeshet x év házasság után is -, akkor mész vissza a szülőkhöz, hogy eltartsanak?
2021. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valts
2021. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!