Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt maradni egy nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradni egy nárcisztikus személyiség jegyeket mutató emberrel?

Figyelt kérdés

Nem irom hogy nárcisztikus, mert nincs róla orvosi papirunk. Viszont kb. minden stimmel amit a nagykönyvben leirtak.

Nagyon régen vagyunk eggyütt, (16 éve lassan.)

Én nagyon nagyon szerettem ezt az embert. Fiatal voltam mikor megismertem és oda iranyitott ahova akart. Manipulált, szinte "mellette lettem felnőtt".

Na de milyen felnött? Félénk vagyok és visszahúzódó.

Mivel sohasem tudtam és tudok neki megfelelni, igy önbizalmam is nulla.

Tényleg elérte, hogy nélküle ne legyek ember...

Most jön a fekete leves. Van egy 3 éves lányunk.

Vele most kezdi el ugyanazt eljátszani mint annó velem. Szeretet megvonása ha nem viselkedik jól, kiabál, ilyenek. Csak akkor szereti mikor tökéletesen viselkedik.

Nagyon nehéz ezt làtnom. Mert nem akarom hogy öt is megnyomoritsa lelkileg mint engem.

A legnagyobb baj az, hogy mennem sincs sehova. A szüleim nem élnek, testvérem messze él.

Most kezdek majd ujra dolgozni, de albérletben nem igazán tudnék meglenni ennyi pénzből egyedülálló anyaként.

Mit kellene tennem?


2021. szept. 6. 06:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy megmentőt, de persze soha nem fogsz elszakadni a mostanitól, vagy ha igen, akk is visszamész majd hozzá mert az új mellett új lesz, te meg a megszokotthoz ragaszkodsz akk is ha ilyen. De persze ha tudatosabb vagy mint az előbb emlitett átlag akk is keress vkit akivel együtt tudsz mozdulni aztán hagyd is hátra a multad.
2021. szept. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Látok itt megegy problémát, ha a férjed ennyire uralkodó típus akkor nem fogja hagyni, hogy a gyerek veled legyen. Ha komolyra fordulnak a dolgok minden követ meg fog mozgatni, hogy ellehetetlenitsen.
2021. szept. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem örököltél semmit?

Albérletben laktok?

Van jövedelmed?

2021. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tartásdíjjról se feledkezz meg. Egyébként remélem nem akarna a gyerek teljes felügyeleti jogáért küzdeni csak, hogy megbosszulja, hogy elhagytad. Amúgy legyél erős, mert a gyerekednek az a jobb, ha nem egy ilyen ember mellett nő fel. Én kevés ideig voltam együtt nárcisztikus sráccal, de áh, az is elég rossz volt, ne hagyd, hogy lelki nyomorult legyen a gyerekedből.
2021. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és ha elmész ügyvédhez tuti mond ezt-azt. Ha több mint 10 éve együtt laktok, akkor azt hiszem az ő házából is jár neked valamennyi összeg. Valami kilépési díj vagy mi, ami arra van, hogy ne legyél hajléktalan a válás után. Még ha nem is a te neveden van az ingatlan.
2021. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Nárcisztikus blablabla. Unalmas már hogy mindenki nárcisztikus a nők szerint.
2021. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

6: Valóban. Nem nárcisztikus az emberünk, hanem egy basáskodó agresszív kis p*cskenőcs. Nem tudom, melyik a jobbik eset...


Kérdező: Nem igaz, hogy semmit nem érsz, meg senki nem fog ezután szeretni! Ezután kezdődik el csak igazán az életed - de ehhez minimum el kell hagyd a gyászba. Hú, mit kapok ezért itt... Ha már mindenáron vele akarsz maradni, akkor viszont készíts elő egy széklábat, ha megint bepörögne. Sajnos a leírás alapján csak a nyers erőszakból ért... Szerintem.

2021. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Szüleidhez nem tudsz menni egyelőre?
2021. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem közös házban laktok? Mert váláskor az feleződik. Illetve ha külön mentek és veled él a kislány, a családi pótlék, adójóváírás is a tiétek és kell fizessen gyerektartást is. Albérletben nyilván kemény egyedül.
2021. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem irtam hogy nárcisztikus, csupán ilyen tüneteket mutat.

Sajnos nem örököltem, és ugye a szüleim meghaltak hozzájuk nem mehetek.

A ház amiben élünk a szülei nevén van ....

Szoval ha menni kell akkor nekünk kell menni. A gyerek felügyeleti jogáért turi nem harcolna, mert egyszerűen nem lenne képes nevelni. Amig szépen viselkedik addig szuper minden. De ha valami galibát csinál...

Vannak érdekes dolgai. Pl nem kenheti magát össze semmivel, ne szaladjon, ne mászon fel sehova stb. Jo nyilván félti, én is. De most kezdte az ovit. Ott nem fogják túlfélteni az tuti.

Fizikálisan sosem bántott egyikőnket sem, csupán kiabál... Sajnos a gyerekkel mikor hisztizik olyan hangnemben hogy én is megijjedek...

Mit irhatnék még ..

Másik férfit nem akarok... Nem akarok ilyen megmentőt. Mert akkor neki is ki leszünk szolgáltatva.

Dolgozni fogok, még pár hét. Amikor ő delutanos szinte nem is fogunk találkozni. 🙏

2021. szept. 6. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!