Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi eltűnt az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi eltűnt az életemből se szó, se beszéd, majd hónapok múlva jelentkezik, meg tudnàd- e bocsátani? A férfinak nárcisztikus személyiségzavara van, ezért hiányzik belőle az empátia,így az eltűnését sem úgy élte meg,hogy rossz tett volt,hanem

Figyelt kérdés
csak így cselekedett és kész. A valaszaitokat előre sejtem. Volt- e vkinek hasonló tapasztalata nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő el?
2021. júl. 17. 12:53
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
* eltűnik az életedből. Rosszul írtam ki
2021. júl. 17. 12:53
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
ezt akár én is írhattam volna,pont ebben a helyzetben vagyok, kíváncsi vagyok a válaszokra..
2021. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2-es: veletek mi történt?
2021. júl. 17. 13:00
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el nagyon gyorsan 🤷‍♂️ gondolom hogy nem ilyen kapcsolatra vágysz.
2021. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nárcisztikus, akkor úgyis vissza fogsz hozzá menni, mert kodependens vagy, vagy rosszabb esetben borderline. 1x minimum minden ilyen sérült embert visszaszippant a nárci, de azt olvastam, hogy átlagban 7x tudják ezt eljátszani az áldozatukkal.
2021. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5: 7x?????
2021. júl. 17. 13:04
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom csak 1 statisztika. Mi úgy 4x mentünk már szét. Legutóbbi tavaly decemberben történt és ismét játszmázik, jönne vissza. 🤦🏽‍♀️
2021. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
5: mit gondolsz, miért van ez? Mert a betegségük " magyarázatként" szolgálhat? Lehet elfogadható magyarázat?
2021. júl. 17. 13:06
 9/29 A kérdező kommentje:
7: párod nárcisztikus? Miket csinál? Miért mentetek szét,?
2021. júl. 17. 13:07
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem szolgálhat magyarázatként!!! A nárcisztikus nem ismeri fel, hogy baj van vele. Ha annyira fontos lennél neki, elmenne szakemberhez és megpróbálna változtatni magán, hogy képes legyen egészséges kapcsolatok kialakítására! Nálunk is minden csak addig volt happy, míg minden úgy történt, ahogy neki is megfelelt. Amint jöttek a problémák, jött a leértékelés, a jatszmazas, érzelmi zsarolás, stb-stb. Maga körül csak rombol. Sem barátai, sem senkije. Családja csak megtűri, mert mégis csak a gyerekük, utcára nem tehetik. Pedig meglopta őket,stb.

Azért nem keresett téged hónapokig, mert éppen nem volt rád szüksége. Gondolom volt neki más, akiből szippanthatta az energiát. Ezek csak energiavámpírok, paraziták. Megmenteni őket NEM tudod. Nem csak empátia nincs bennük, valós érzelmeik sincsenek. Pozitív legalább is. Tanult viselkedésformákat produkálnak, de soha sem őszinték. Soha. Minden csak a saját érdeküket szolgálja. Hagyd a francba, ne legyél olyan, mint én.

2021. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!