Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog, ha valaki a párjától kér pénzt kölcsön ?

Figyelt kérdés
Eladtam a saját házam és még egy kis spórolt pénzt hozzátéve szeretnék vásárolni egy szép házat közelebb. . 2 millió Ft hiányzik a teljes vételárhoz. A párom nem akar kölcsön adni , hallani sem akar róla , azt mondja vegyek valami olyat amire van pénzem. Ez normális hozzáállás egy párkapcsolatban ? Nekem nagyon rosszul esett amit mondott .

2021. szept. 21. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát,furán vagytok az biztos.Én a helyedben hitelt vennék föl,vagy a szüleimtől kérnék,ha fel sem merülne a közösködés,közös házvásárlás. Ha meg annyira az elején vagytok nem is tudom hogy várod el.
2021. szept. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1

A párom házában élünk együtt , már 6 éve, nincs közösködés, mert neki más az érdeklődési köre , ő sok pénzt költ autókra , motorra és kocsmára. Arra gondoltam, hogy egy párkapcsolatban talán számíthat egyik a másikra anyagilag is. De sajnos tévedtem.

2021. szept. 21. 00:46
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
#2 ti nem pár vagytok hanem lakótársak. Ha komolyan gondolná veled a jövőjét akkor közös "beruházásokat" tervezne, közös jövőképpel.
2021. szept. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Szégyellem magam, hogy ilyen férfiak vannak.
2021. szept. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Én is csak papírral adnék kölcsön. Nem értem, miért mérik egyesek a szeretetet anyagiakban. Nálam sincs olyan, hogy közös kassza, csak a közös élet költségei közösek, semmi más. Még rokonnak sem adnék kölcsön szerződés nélkül milliókat.
2021. szept. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Eleve miért akarsz házat venni ha van hol laknotok? Ő jogosan gondolja, hogy azért akarsz sajátot, mert le akarsz lépni, onnantól meg egy idegen tartozna neki és vagy látja azt a pénzt vagy nem. Így nincs az a pasi aki csak úgy adna egy nőnek pénzt. Ha belemegy, akkor max annyit tehetsz, hogy részesedést ajánlhatsz fel a házban, aztán idővel kifizeted, vagy banki hitel.
2021. szept. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
És mielőtt valaki elkezdené a szokásos "nem vagy férfi" szöveget, valóban, nem vagyok férfi, nőként gondolom úgy, hogy el kellene fogadni, hogy valaki nem akar összenőni anyagilag a párjával.
2021. szept. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
Normális, én sem adnék. Hitellel megoldható.
2021. szept. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

Csak halkan kérdem...


Jogilag, 6 év után, nem élettársi kapcsolat ez már? Csak azért, mert ebben az esetben, ha TE veszel házat, az nem lesz közös vagyon? Csak kérdezem!

2021. szept. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Na ezért is rühellem a "PÁROM" szót. Mivel nem tudom, hogy milyen is a kapcsolat.


Házasság? Élettárs? Lakótárs? Fix szexpartner?

2021. szept. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!