Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó ötlet a költözés? Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a költözés? Párom össze akar költözni de nem itt ahol lakom jelenleg.

Figyelt kérdés

Itt nekem másfél éve van munkám, a lakás mellett és hazajárok enni, nem kell autó. Ő olyan helyen szeretne élni ahol kb. 20-25 perc neki gyalog a munkahely ,nekem autóval 8-10 perc. Itt a tél elég havas, de garázs van a lakásokhoz amiket nézni fogunk.

Nagyon megszoktam már ezt a lakást, 3 év alatt. Hiányozna, hogy itthon eszek. Sokszor frisset ,mert van olaj nélküli fritőz és akkor találom ki ,mit egyek. Ha éhes maradok, van hűtőben pl. joghurt . Na meg jobb itthon enni ,mint másokkal. Iqost szívok, azt szoktam a konyhában, de munkahelyen csak kint lehet. Na meg nem kell havat takarítani autóról hazafelé.

Lakás negatívja, hogy sötét, hűvös. Egyedül drága. Masik se sokkal olcsóbb, ha ketten vennénk ki , mert a jókat elkapkodják hamar. Itt nincs se erkély se terasz , ott van terasz. Itt csak kisbolt van , ott meg van más bolt is. Ott tudnék többször kimozdulni, haverkodni.

A költözés egy kín, mert ennek 3 hónap a felmondási ideje. Ez nem Magyarország, ezért az autó forgalmija a cím változtatás miatt is plusz költség és nem kicsi. Ő a fiával vett közös autót, magyarul nem igen fogja használni, ezért szeretne olyan helyen lakni ,ahonnan gyalog be tud járni dolgozni. Mivel nem egyformán dolgozunk, kizárt, hogy az én autómmal menjen. Ha bármi van , nem tudok mozdulni ezen a környéken autó nélkül.

Mi lenne a legjobb megoldás?


2021. szept. 21. 16:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De ő meg sürgeti az összeköltözést. Mert ide nehezen jut le auto nélkül és ha fiával vesz autót közösen, akkor se fogja tudni használni. Nem értem, miért nem lehetett külön venni..
2021. szept. 23. 06:56
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"De ő meg sürgeti az összeköltözést."

Hiába sürgeti, ha te nem akarod.

2021. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!