Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó ötlet a költözés? Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a költözés? Párom össze akar költözni de nem itt ahol lakom jelenleg.

Figyelt kérdés

Itt nekem másfél éve van munkám, a lakás mellett és hazajárok enni, nem kell autó. Ő olyan helyen szeretne élni ahol kb. 20-25 perc neki gyalog a munkahely ,nekem autóval 8-10 perc. Itt a tél elég havas, de garázs van a lakásokhoz amiket nézni fogunk.

Nagyon megszoktam már ezt a lakást, 3 év alatt. Hiányozna, hogy itthon eszek. Sokszor frisset ,mert van olaj nélküli fritőz és akkor találom ki ,mit egyek. Ha éhes maradok, van hűtőben pl. joghurt . Na meg jobb itthon enni ,mint másokkal. Iqost szívok, azt szoktam a konyhában, de munkahelyen csak kint lehet. Na meg nem kell havat takarítani autóról hazafelé.

Lakás negatívja, hogy sötét, hűvös. Egyedül drága. Masik se sokkal olcsóbb, ha ketten vennénk ki , mert a jókat elkapkodják hamar. Itt nincs se erkély se terasz , ott van terasz. Itt csak kisbolt van , ott meg van más bolt is. Ott tudnék többször kimozdulni, haverkodni.

A költözés egy kín, mert ennek 3 hónap a felmondási ideje. Ez nem Magyarország, ezért az autó forgalmija a cím változtatás miatt is plusz költség és nem kicsi. Ő a fiával vett közös autót, magyarul nem igen fogja használni, ezért szeretne olyan helyen lakni ,ahonnan gyalog be tud járni dolgozni. Mivel nem egyformán dolgozunk, kizárt, hogy az én autómmal menjen. Ha bármi van , nem tudok mozdulni ezen a környéken autó nélkül.

Mi lenne a legjobb megoldás?


2021. szept. 21. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2021. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezt most mi hejyetted nem tudjuk eldönteni.
2021. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem akarsz te még összeköltözni… kifogás kifogás hátán.
2021. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gyenge kifogásaid vannak, hogy inkább össze se költözzetek. Jajj most nem otthon eszek, jajj ez jajj az.

Mintha előre nem tudnál főzni és egyedül bent megenni.

Azt a trágyát szívni meg ha nagyon akarod, le tudsz menni az épület elé. Micsoda problémáid vannak.

2021. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno extra macerás volt a közös lakás, neki a munka, nekem a suli és a munka is borzasztó messze volt. Soha, fel sem merült, hogy ne akarnánk együtt élni, fontosabb volt ez. Neked nyilvánvalóan nem annyira fontos ez az ember, hogy változtass miatta, nem kell hülyíteni.
2021. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neki kényelmesebb lenne és megint szenvedhetek. Örültem, hogy találtam ezt a munkát ahova nem kell auto és havat kotorni novembertől áprilisig. Ez a problémám. -20-ban kint lenni se jó ám itt.. vagy amikor az utak havasak, mert sokszor annyira esik meg fújja a szél, hogy nem takarítják.
2021. szept. 21. 19:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

10 percet autózni neked szenvedés lenne? Nagyon szerelmes lehetsz.

Esik a hó. OK. Azt írtad, ő gyalog járna. Úgy is klassz lehet, de ő bevállalná, neked kín, mert ebben a lakásban szeretsz joghurtot enni meg elektromos cigizni. Micsoda kötődés.

Nem akarsz vele összeköltözni és ennyi. Nincs ezen mit ragozni.

2021. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
10 perc autó... azta. Más napi 2 órát ingázik és egyszer nem panaszkodik. Ne költözzetek össze.
2021. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az is a gond szerintem, hogy együtt voltam egy alkoholistával, aki sok problémát csinált és most jobb lenne nekem itt a nyugalom.
2021. szept. 22. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj a fenekeden.
2021. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!