Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehetnék többet egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék többet egyedül?

Figyelt kérdés

Lassan itt a tél és nem tudok annyit sétálni amennyit szeretnék.

Együtt élünk a párommal és imádom őt de mivel az agyam nagyon nehezen tudjam feldolgozni a környezetet vagy a mindennapi eseményeket, sokkal több egyedüllétre van szükségem, mint másnak.

Ezzel szemben a barátomat sem szeretném megbántani.


Hogyan jelezzem neki finoman, ha egyedül szeretnék lenni?

22/l



2021. okt. 11. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem így nyíltan meg kellene mondanod neki.
2021. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el neki nyugodtan nyíltan és őszintén. Vannak emberek, akik több egyedüllétet igényelnek. Nincs ebben semmi. Saját tapasztalatból mondom, mert én is ilyen vagyok. 🙃
2021. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem tudsz sétálni? Nincs kabátod?


Egyébként simán meg lehet ezt így mondani, semmi baj nincs azzal, ha nem vagytok teljesen összenőve.

2021. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki.


Én és a párom is ilyenek vagyunk amúgy - ezt az igényt letudjuk annyival, hogy ő a szobában elvan (PS4, YouTube, Reddit...) én meg a nappaliban számítógépezem.

2021. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudnál minnél többet egyedül?

Elmész sétálni és szólsz neki nem kell ezt túlragozni.

2021. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Aki szerint fura, hogy télen nem lehet sétálni: Télen nem csak hideg van (bár kabát ide vagy oda, nem feltétlenül kellemes kint mászkálni, pláne ha latyak és hódara is van) hanem nagyon hamar sötét is lesz. Én szintén 22 éves nő vagyok, de nem szívesen vagyok kint a sötétben - láttam már fura alakokat, inkább nem kockáztatok.
2021. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

szintén.

nem vagy aspergeres?

2021. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Kis lakásban éltek, hogy nincs semmi magán szféra? Ráadásul otthonról dolgoztok mindketten?

Általában a munkahely és/vagy egyetem megoldja a külön létet.

2021. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek #6-ossal! Nagyon para lányként egyedül mászkálni a sötétben :/
2021. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!