Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék jobban egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék jobban egyedül (szakítás nélkül)?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy a barátnőmmel folyton levelezek a facebook-on (mivel messze lakunk egymástól) miután haza jövök a munkából, hétvégén meg találkozom vele, és nincs már magánéletem emiatt. Már az egész rohadt facebook-ból elegem van! Legszívesebben felgyújtanám a szervereket! :D

Nem tudom azt csinálni amit szeretnék pl. angolt tanulni vagy csak hülye videó játékokkal játszani. A fő, hogy vágyok egy kis magányra, szabadságra.

Szeretem őt, persze. De ma is összevesztünk emiatt, mert nem vele foglalkoztam, hanem tanultam. És felhúzott egy üzenetével, ami után közöltem vele, hogy már lassan úgy érzem, hogy nem hagy élni.

Megsértődött, meg minden, hogy én nem foglalkozom vele. Persze biztos nem esett, jól neki, mert kijött belőlem a frusztráció és úgy írtam...

Hogy tudom elérni, hogy egy kis magányom legyen, szakítás nélkül?

Ez már így nem élet!!! :(

Vagy bennem van a hiba?



2014. febr. 11. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha szabadságot, magányt akarsz tőle, távol.. akkor mégis megkérdőjelezhető az, hogy tényleg szereted e, SZERELMES vagy e még belé.

Persze, az is benne van, hogy tényleg mindig a nyakadon lóg.

Azt sajnos senki sem szereti.

2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki egyszerűen, hogy bocs, de most tanulnod kell, majd este beszéltek.
2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és beszéld meg, hogy neked ez így nem jó, hátha segít.
2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy hetente legyen 1-2 olyan nap, amikor nem leveleztek, hanem mondjuk csak felhívjátok egymást telefonon, beszéltek egy picit aztán mindenki megy a dolgára. Mondd el neki, hogy néha szükséged van az egyedüllétre is.
2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aki szerelmes az vele akar lenni és nem egyedül lenni ennyi. az hogy neked tanulnod kell és nem érti meg azaz ö h.ülyesége ha igy van.
2014. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs benned hiba, csak mások az igényeitek. ez persze áthidalható, csak meg kell beszélni. ne legyél ideges, mikor beszélsz vele, és személyesen beszéld meg. én sem bírnám, ha sosem lenne egy kis szabadidőm magamra. azt is mondhatod, hogy minden nap beszélhettek, de csak egy fél órát. vagy egy órát, vagy mit tudom én. amennyit kibírsz.
2014. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Okés, már megbeszéltem vele. :)

Azt mondta akkor írjak neki amikor úgy látom jónak, de azért minden nap valamennyit.

Már jobban érzem magamat.

Amúgy szerintem az volt a baj, hogy ő az első kapcsolatom és egyke is vagyok, ráadásul 26 éves (kicsit kínos ebben a korban, hogy ő az első, de mind1 engem nem zavar, későn érő vagyok úgy látszik) és nagyon rászoktam a magányra. Emiatt bes@rtam, megijedtem, hogy már nem az az ember leszek ha ezt folytatom, mint aki 26 évig voltam.

Szóval nem azért mert nem szeretem őt!

De már jobban vagyok azóta!


Köszi a hasznos válaszokat válaszokat!

2014. febr. 11. 23:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez már így nem élet? :(

????

Szegény úgy sajnállak ez rosszul esett nem gondoltam volna hogy ennyire rossz velem lenni..főleg hogy nem is találkozunk mindennap. Te írtál rám facebookon mindig.na jó megbeszéltük, de azért ez szarul esett.

Igen benned van a hiba!!!

2014. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért jó lenne aranyom, ha nem nézegetnéd a számítógépemen a felhasználói fiókomat!


Amúgy Boldog Valentin napot, szépségem! ;)

2014. febr. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!