Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak még olyan nők, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akiket eltart a párjuk mert nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Vannak.

Az ilyen párok nekem úgy tűnnek hogy 9-10 pontos a nő a pasi meg 5-6.

2021. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne lennének. Sose értettem az ilyeneket.
2021. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig ilyen voltam én is ,Covid alatt megszűnt a melóm és utána nehezen találtam, sokára.

De így direktben erre az életre nem rendezkednék be.

2021. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 October15 ***** válasza:
68%
Biztos, más kérdés hogy nehezen tudom elképzelni hogy mégis miről tudnék beszélgetni valakivel akinek a napi feladat abból áll, hogy elmosogat és feltakarít mikor hát erre ott a rumba meg a mosogatógép. XD Azért én jobban díjazom ha a másik nem őrül bele az ingerszegény környezetbe -> nekem sem kell ingerszegény "és mi volt ma veled" beszélgetéseket folytatnom hanem esetleg beszélhetünk valami legit érdekesről.
2021. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Engem. De en szultem 3 gyereket kozben. Probaltam dolgozni, sosem jott ossze. Igy vallalt olyan munkat, ami 2 fizetest biztosit, de ennek az a hatranya, hogy heti 2 napot latjuk. Borzaszto rossz, de meg ilyen kicsik, muszaj.

Es egyebkent nagyon rossz,hogy szethajtja magat, mig en itthon vagyok.

2021. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet sem ismerek. Átmeneti helyzet lehet, bárki lehet munkanélküli, beteg..., de olyan, hogy fiatal párok erre rendezkednek be hosszútávra, olyant nem láttam.
2021. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Igen. A párom keresetéből élünk, de nem azért mert én nem akartam dolgozni. Ő kért meg hogy maradjak itthon.


N

2021. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
7: és mit csinálsz otthon egész nap?
2021. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
8: Nem vagyok itthon egész nap. Intézem a háztartás dolgait, hivatalos ügyeket. Eljárok edzeni
2021. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk a barátom kérte, hogy ne dolgozzak mert felesleges.
2021. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!