Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért "haragszanak" itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "haragszanak" itt azokra a nőkre, akik nem dolgoznak, hanem otthon vannak, és a háztartàst vezetik?

Figyelt kérdés

Olvasom màr pàr éve ezt az oldalt, de erre még nem jöttem rà.

Az nem munka ha egy nő egyedül tartja rendben a hàzat, az udvart, a gyereket hozza-viszi?


2018. nov. 15. 11:02
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És természetesen mindennap főtt étel van az asztalon.
2018. nov. 15. 11:03
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Kinek mi köze ehhez? Ha ők így egyeztek meg a partnerével otthon, számít bármit is outsiderek véleménye?
2018. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Persze, valóban nem szàmít màs, főleg nem idegenek véleménye, egyszerűen csak érdekel, hogy miért szúrja ez egyesek szemét, màrmint itt az oldalon.
2018. nov. 15. 11:12
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

Mert azok a "süketek" irigylik azt, amiről igazából nem is tudják hogy micsoda...

Ne törődj velük, az a lényeg, hogy ti boldogok legyetek.

2018. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Mert szembemegy a modern feminista értékrenddel, ahol a nő is erős egyéniség, saját karrierrel, aki két lábbal áll a földön és nincs szüksége férfira. Más kérdéseket is felvet persze. Ha közös megegyezés, az oké. De van az aki csak eltartatja magát, nagy elvárásokkal megy bele a kapcsolatba és közben semmit nem nyújt, csak a készbe akar beleülni. Meg ugye így minden anyagi teher a férfira hárul. A kedvencem, amikor még azt is elvárnák egyes nők, hogy a férfi 100%-ban hazaadja a fizetését és majd az asszony beosztja...

Szóval nem minden esetben rossz ez. De vedd figyelembe, hogy annakidején a nők nem dolgozhattak nagyon sok ideig, csak a háztartást vezették és legfeljebb a ház körül dolgoztak, tehát az kényszerű volt. Most viszont ez opcionális és sokan életképtelennek tekintik az ilyen nőket.

Én nem ítélem el, csak nem gondolom, hogy a legtöbb háztartás a mai bérek mellett megengedheti magának. Láttam ilyet, de ott a férj vállalkozó volt, alsó hangon is havi fél millát simán hazavitt. Úgy telik erre...

2018. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez közös megegyezés és mindkét félnek megfelel, akkor semmi gondot nem látok ezzel, bár a magam részéről sosem fogom megérteni az ilyen embereket, nem tudom hogyan lehet így boldog valaki, de ez azért van, mert teljesen más az értékrendünk. De nem is kell megértenem vagy átéreznem, ha nekik így jó, akkor minden rendben. Szerintem itt is inkább azokra "haragszanak" a válaszolók, akik anélkül élősködnek másokon, hogy bármivel hozzájárulnának a közös élethez (tehát nincsen gyerek és a háztartást sem viszik).
2018. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Eddig azért voltam itthon, mert nincs kire bízni a lànyom, nagyszülők nem élnek, az öcsém a vàllalkozàsàba lett szerelmes.Egyedül a gyerek apja aki tud segíteni(szívesen teszi is) ha pàrom sincs itthon.


Menni akarok, és menni is fogok dolgozni, végülis màr 9 éves, egyedül jön/megy a suliba, de szerintem első körben csak valami 6 óràsat keresek, hogy "visszaszokjak", hisz évek óta itthon vagyok.

2018. nov. 15. 11:26
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azokat az embereket nem szeretem akik e mögé bújnak....hogy háztartást vezetnek, mert akár fordítva is lehetne.


De, nem érdekel mások családi helyzete, ha nekik úgy jó , akkor jó engem nem érdekel.


De nálam egész biztos, hogy ez nem így működne. Ráadásul nálunk mindig és most is úgy működik a párommal, van 1 gyerekünk is igen, hogy mindent közösen vezetünk, a párom addig volt otthon míg a gyerek nem kezdett el oviba járni.


Utána ő is visszament dolgozni és teljesen közös a házimunka és minden egyéb más is, szerintem így normális, nálunk nincs olyan, hogy női meg férfi munka (jó persze a fizikai munka az nyilván más).


Szóval ha másoknak így jó akkor ennyi , legyen jó :)

2018. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"mert akàr fordítva is lehetne"


Amíg dolgoztam, akkor sem néztem volna meg, hogy a portörlővel rohangàsszon a hàzban. Lehet agyoncsaptam volna vele :)


Egyébként az udvar az övé, mert nem igazàn értek a csodabokrai, csodafài meg anyàm kínja tudja milyeihez.


De ő meg nem tudja mi az a ràntàs vagy habaràs :)

Kvittek vagyunk.

2018. nov. 15. 11:54
 10/28 A kérdező kommentje:

*mijeihez

(Gàz, hogy orszàgos verseny helyesíràsàn màsodik lettem 2000-ben, ezt meg nem tudom leírni helyesen)

2018. nov. 15. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!