Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Általában hogy oszlik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hogy oszlik meg a házimunka a párotokkal?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolog fix: én ültetek, betakarítok, locsolok, főzök és a gyerekeknek csak én veszek ruhát, a cicákkal többnyire én csinálok mindent.

A férjem ás, füvet nyír, tyúkólat rendben tartja, mosogat és a gyerekeket fürdeti.

Az összes többi közös, aki előbb odaér, az csinálja.

2021. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy 69 😆
2021. nov. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Mindent én csinálok.
2021. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fele-fele arànyban kb.
2021. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk ezek a fixen felosztott dolgok:


Én: porszívózás, felmosás, zuhanyzó


Párom: fürdőszoba többi része (wc, mosdó, tükör stb), szemétlevitel


Amiket közösen csinálunk: ágyhúzás, mosogatás (ezt kb felváltva csináljuk, mindent azonnal mosogatunk, egyszer ő, egyszer én), macskaalom csere


Mivel panel, ezért kert nincs, de nem is szeretnénk amúgy, max egy nagyobb lakást később.

Az ilyen pár másodperces piperés dolgokat (pult letörlés, asztal áttörlés, porcicák) általában én csinálom. Meg a macskákat többnyire én etetem-itatom, mert én otthonról dolgozok. Ha sulizok hétvégén, akkor nyilván ő is intézi.


Bevásárlást rendeljük, macskakaját szintén.


Főzni ritkán szoktunk, akkor szinte mindig együtt, közös programként.


3 éves kapcsolat

Én 23L, ő 24F.

2021. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja a mosás, teregetés lemaradt, az szintén közös. Amikor sok a szennyes, aki előbb észreveszi, az bedobja és kiteregeti.
2021. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fixen én ( nőként) főzök mindkettőnkre, a párom intézi a bevásárást, csekkek befizetését. Én rühellek vásárolni, ő nem tud igazán főzni, így beszéltük meg, ez jó mindkettőnknek.:)

A többi közös, heti váltásban csináljuk.:)

2021. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Takarítást szinte teljesen én csinálom (kivéve a vízkőtlenítést, és a wc deszka alatti részt), főzni általában ő szokott. Bevásárlást legtöbbször közösen intézzük.


23/L

2021. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjem itthonról dolgozik, én meg nem, plusz elég sokat utazom, szóval a napi házimunka legnagyobb részét ő csinálja.

Azaz reggel elkészíti a reggelit, beágyaz, bepakolja a mosást, elmegy boltba. Munka után főz, és amíg hazaérek, felmos vagy porszívóz, kitakarítja a fürdőt, kitereget, leviszi a szemetet.

Hétvégére nem sok minden marad, azt közösen szoktuk, pl. rendrakás a hálóban, nappaliban. Én szoktam vasalni is, mert azt ő utál. Ezenkívül hétvégén általában én szoktam főzni, és sütni is valamit.

2021. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!