Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az olyan kapcsolatokban ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan kapcsolatokban ahol a nő domináns az ágyban, ott a férfi a hétköznapok során is alárendelt valamilyen szinten? Pl. házimunka.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal aki az ágyban domina és ez fantasztikus élmény nekem mert még sose volt olyan barátnőm aki domináns. De ő azt mondja hogy ha összeköltöznénk bizonyos fokon a hétköznapokban is elvárná hogy szót fogadjak. Mosolyogva mondta gondoltam a szexre gondol de azt mondta h ne higgyem hogy viccel!


Kérdeztem mit ért ez alatt, pl. házimunka vagy ha mond valamit akkor ne halogassam csináljam meg rögtön, ne feleseljek, meg h ő dönt néhány bizonyos dologban..


Ez nekem viszont nem igazán férne bele... vagy legalábbis még nem tudom hogy mennyire tudnék kezelni egy ilyen helyzetet..


Ez minden domináns lánynál elvárás vagy csak ő ilyen?


2021. nov. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Jó kis papucs leszel. Burkolva ennyit jelent.
2021. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Jól írja az egyes, papucs leszel.
2021. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 harebell ***** válasza:
100%
Nem minden domináns lány ilyen. Van, akinél a D/s csak a szexre vonatkozik és van, akinél kiterjed a kapcsolat más részeire is. Olyan felállást keress, ami neked is jó.
2021. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek domináns lenni az ágyban időnként, és az életben is elég határozott természetű vagyok. Nem azt jelenti, hogy minden esetben azt kell csinálnia férjemnek amit mondok, de a határozott, erős személyem miatt sokszor az én elképzelésem felé hajlik a döntés.
2021. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Álmom lenne egy pici, vékony csaj, aki közben meg iszonyat domináns :D
2021. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!