Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselitek a pénzügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek a pénzügyi alárendeltséget a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám, nem találok sajnos vagy csak olyat ami a gyerekkel nem összeegyeztethető. Már nagyon rosszul érzem magam emiatt, hogy nincs pénzem. Párom támogat, nem éhezem sokszor ő mondja vegyél magadnak egy új ruhát... mikor én mondom nekem otthonra minek újat venni. Ti mit gondoltak erről, hogy viselitek aki esetleg ilyen helyzetben van?
2021. aug. 2. 08:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezen gondolkodj, hanem, hogy hogyan szerezhetnél mihamarabb munkát. Ez most egy átmeneti állapot.
2021. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
1 Ettől függetlenül keresek, de évek óta semmi, max egy két alkalmi munka.
2021. aug. 2. 08:43
 3/39 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek, hol éltek (falu, város?)
2021. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
6 éves, Borsod megye. Városban élünk.
2021. aug. 2. 08:46
 5/39 anonim ***** válasza:
18%

Mintha visszaélnének vele ugy.

Amiert nem tudnám fizetni az albi felét inkabb nem koltozik velem ossze es hasonlok. Oldjam meg magam.

Mintha le lennék redukalva szexkapcsolatra.

(Dolgozom csak keveset keresek nő vagyok)

2021. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Borsodban az összes gyárban van felvétel 6 és 8 órában is anyukáknak, még most is!

Illetve rengeteg takarítói állás is van ami 6 órás iskolákban, lépcsőházakban.

2021. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Tehát iskolába megy, simán vállalhat már egy 8-16 ig munkát valami irodában. A bolti, gyári meló tényleg nem jó. Milyen végzettséged van? Érettségivel elmehetsz iskolatitkárnak, azt majdnem mindig keresnek.
2021. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

6. A gyári munkát sajnos nem bírtam, próbáltam még a gyerek előtt, igaz akkor 12 óráztam. 8 órás lenne gyárban de 8 óra plusz az utazás a megyeszékhelyre már nem érek oda a gyerekért.

Egyszerűen vissza sem hívnak beadtam boltokba, takarító , konyhai kisegítő állásokra is.


7 Érettségim van,vendéglátó eladó szakmám. Iskolatitkár vagy titkárnői végzettségem nincs.

2021. aug. 2. 08:54
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

Miert vagyok lepontozva?

Nekem tenyleg olyan mintha kihasznalna a baratom nem akar osszekoltozni sem, nem is segit nem társ, ide vezet ha nincsenek anyagiak nalam.

2021. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan, hogy iskolatitkári végzettség, érettségivel ellátható feladatról beszélünk. De ez csak egy tipp volt.
2021. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!