Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktatok együtt fürdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok együtt fürdeni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen gyakran fordul elő? Szoktatok közben beszélgetni? Hogyan helyezkedtek el a kádban?

Ha nem, miért nem? A párod nem szeretné, vagy esetleg te sem igényled?

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?



2021. nov. 20. 13:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktunk együtt fürdeni.
Nem szoktunk, pedig jó lenne néha.
Nem szoktunk és nem is szeretnék.
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt,hogy együtt tusoltunk.De nem szokásunk.Azért nem mert jóformán nem is látjuk egymást,dolggozunk…
2021. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
néha megteszem mert kell, ilyen verzió nincs ?
2021. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Havonta 2 3 alkalommal. Nem szoktunk beszélgetni közben,mert kb be se szállunk a kádba de már egymásnak esünk.
2021. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Régebben próbálkoztunk vele, de már akkor is alig fértünk el a kádban 😂 Ma már meg sem kíséreljük 😂😂
2021. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk, mert én 3000 fokkal forróbb vízben szeretek létezni, mint ő. Éppen ezért amikor nagyritkán zuhanyzunk, az is úgy néz ki, hogy hol ő fagyaszt le engem, hol én forrázom le őt. :D
2021. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Neha megprobaljuk, de mindig rajovunk, hogy tul hideg/meleg a viz es kenyelmetlen meg pici a kad.
2021. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk, bár ritkábban, 2-3 havonta. Igen, szoktunk közben beszélgetni, néha borozunk is, illetve gyújtunk gyertyákat, plusz fürdősó. Én a kád egyik végében, velem szemben meg ő a másikban.

1 éve vagyunk együtt, én 23/L, ő 22/F

2021. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk.
2021. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amig volt kadunk rendszeresen. Ha elfertek kenyelmesen akkor tok jo, kozben dumcsi. Miota koltoztunk zuhanyzonk van…. Utaljuk… de bent szoktunk lenni amig a masik zuhanyzik es beszelgetunk.
2021. nov. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Igen szoktunk, beszélgetni is szoktunk bár utána mindig más lesz belőle:D
2021. dec. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!