Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka? Szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Szoktatok együtt fürdeni a férjetekkel/párotokkal? Ha igen, mit szólnátok, ha egyszer csak elkezdene vacillálni, hogy ő szeret veled fürdeni,de egyedül is,meg amúgyis, ő korábban így szokta meg.

Figyelt kérdés

Meg azt mondja,hogy azért sem akar minden nap így tenni(holott már kb.1 hónapja így megy,sőt,ő ragaszkodott hozzá eleinte jobban),mert akkor ÉN esetleg megunom,hogy mindig mellettem van,meg különben is,NEKEM így biztosan kényelmesebb,ha ő nincs mellettem,és hogy ő szeretné,ha ezek különleges alkalmak lennének...Ezek nekem olyan "kifogás-ízű" kamuk,főleg,hogy bár ez a kérdés kissé nevetségesnek is hathat,de sok dologban érzek változást:mióta összeházasodtunk(1 hónapja) nincs virág,nincs annyi kedves szó vagy gesztus,nem érzem azt,hogy olyan figyelmes lenne, mint akár pár héttel ezelőtt.Azt mondja,szeret,meg örül a babának(20 hetes kimama vagyok),de akkor mire véljem ezeket a változásokat?

Ha rákérdezek,csak vitatkozunk,mert nem akarja érteni,hogy miről beszélek...Pedig ez is tök rossz,olyan kiszolgáltatottnak is érzem magam,mert egyelőre az ő otthonában,a szüleinél lakunk-az én szülei 250 km-rel távolabb tőlem...De most nem sajnáltatni szeretném magam,csak hasznos tanácsokat szeretnék Tőletek,főleg,ha éltetek már meg hasonló szitut.Köszönöm Nektek:egy 20 hetes kismama,aki néha nagyon egyedül érzi magát:-(


2009. jún. 2. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer-kétszer, de én nem szeretek, mert baromi kényelmetlen. Szerintem a férjednek is az a közös fürdés, csak eddig nem akart szólni vagy nem akart megbántani.

A másik felére: írtad, hogy ő nem kedveskedik már neked. És te milyen dolgokat nem teszel meg, amiket az elején megtettél?

2009. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk együtt fürdeni, de ritkán. Én inkább zuhanyozni szeretek, ő fürdeni, de kényelmesebb, ha egyedül van a kádban. Mi nem vagyunk házasok, babát sem várok, de a többi, amit leírtál, nálunk is így megy.

Azt szokták mondani, hogy a horgász sem eteti már a halat, ha kifogta...

23/L, 6 éves kapcsolattal

2009. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
gyakran előfordul friss házasoknál (akár mindkét félnél), hogy eltart egy darabig, amig megszokják az új helyzetet. lehet kicsit börtönben érzi magát, most, hogy már törvényesen is össze vagytok kötve. szerintem próbálj meg számára annyi szabadidőt biztositani neki, amennyit csak tudsz, had lélegezzen fel, és had jöjjön rá, hogy nem sok változott.
2009. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A fürdés bizonyos értelemben még intimebb elfoglaltság, mint a szeretkezés és szerintem ezt nem csak én gondolom így. Legyenek ezek különleges alkalmak, nyilván kicsit ráunt, ha mindennaposak lettek a pancsolások. Van ez így és ez még nem baj, nem jelenti, hogy nem szeret. A férfiaknak is fel kell készülniük az apaságra és nekik nem olyan egyszerű mint a nőknek, hiszen a hormonok 9hónapig nekünk dolgoznak, a férfiaknak meg meg kell rágni ezt a kérdést, nekik nem segít a természet ilyenformán.. Sőt! Nem csak a babával de terhes feleségük testének változását is el kell fogadniuk, ami (gondolj csak bele) neki furcsa lehet, ami neked teljesen kézenfekvő.. Légy vele türelmes és hidd el, miután magában lerendezte a dolgokat, ő is készen áll majd az új szerepre és támaszkodhatsz rá!
2009. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akármilyen jó egy kapcsolat, kell, hogy legyenek 'titkaink'. Olyan dolgok, amiket még a párunkkal sem osztunk meg, és számomra a fürdés/zuhanyzás ilyen dolog. Persze szoktunk együtt zuhanyozni, fürödni, de az más, nem mindennapos, inkább csak olyan ünnepi alkalom. Lehet a párod is így gondolja, és teljesen megérteném, csak emiatt nem kéne, hogy egyedül érezd magad.
2009. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. Hagyd, hogy ezek tényleg "csak" különleges alkalmak maradjanak, nem kell mindig, mindent együtt csinálni. Talán csak szeretne egy kicsit egyedül lenni, ahol se a szülei, se Te, se a munkája nem telepszik rá, csak Ő van. Erre pedig egy hosszabb zuhany nagyon is alkalmas, az emebr kicsit kikapcsol. Nem belőled van elege, egyszerűen mindenkinek szüksége van egy kis saját térre. Add ezt meg neki, és ne vitatkozzatok ezen. A végén még az lesz, hogy észrevétlenül valóban rátelepszel...
2009. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia:)Én nagyon ritkán fürdök a párom nélkül...pl:ha megvan a bajom!

Mi 2éve vagyunk együtt,de minden nap együtt fürdünk:)

És lehet a többi dolog azért nem olyan,mert te nem vagy elég figyelmes felé??

Nem kell mindig ajándék...elég egy kedves szó is!

Arra nem gondoltál,hogy a pocid,és a helyhiány miatt nem szeretne veled fürdeni?

Pocival biztosan kényelmetlenebb...

Üljetek le,és mondd el a problémáidat neki...

23/L

2009. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmire nem utal, ha nem akar mindig együtt fürödni. Néha akar, de nem mindig. Ez semmit sem jelent az égvilágon.


Nézzünk egy hasonló kérdést, az együtt alvást. Főleg nyugaton és az USA-ban egyre inkább divatba jön, hogy egy pár külön szobában alszik, bár időnként együtt. Nem azért, mert rossz a kapcsolat (a felmérések szerint az ilyen kapcsolatok jobbak, mint a mindig együtt alvókéi, mert a külön alvás kényelmesebb, ezért hosszú távon a férfi és a nő is kipihentebb és nyugodtabb).

2009. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hűű nálunk ilyen ne jöjjön divatba, akkor maradi leszek, mert azt nem tudnám elviselni, meg nincs is annyi szoba :D! Ne legyél ez miatt magányos :( Mi eddig csak 2x fürödtünk együtt, abból is az egyik azért lett mert behúzott köntösöstül :D a másik meg gyertyafényes volt! És jó volt és meghitt mert nincs olyan csak egy évben egyszer max :( de nem vagyok telhetetlen! Azt szoktuk hogy ha fürdünk akkor bemegyünk egymáshoz egy cigit elszívunk és utána hagyjuk a másikat lefürdeni, szerintem ez teljesen intim dolog, mindenki szereti egyedül végezni, mint pl. a borotválkozást is meg a hasonló dolgok! Én ezeket mindig úgy fogom fel hogy a "szépülést" egyedül kell végezni, legyen az akár egy fürdés, mert gondolj bele mikor bemegy koszos és esetleg rossz szagú vagy akármi, amikor kijön tiszta, illatos, felfrissült :) Az pedig hogy mióta összeházasodtatok más... hát sajnos előfordul legtöbb esetben, ezért nem fogok én házasodni, max. 5-6 év múlva, az pedig hogy nem mutatja ki annyira hogy örül a babának, na azt ne erőltesd semmi kép! Az én párom 1-2 hétig örült velem, aztán annyira "örült" hogy abortusz lett, de ez más story! Fel kell dolgoznia még az eseményeket, és ahogy az előttem szólók is írták egy fürdés nagyon jó alkalom az ellazulásra! Fel a fejjel és boldog babavárást! :)
2009. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszi,hogy megértetek.De tényleg nem csak ez a probléma.Arra válaszolva,hogy én mindent megteszek-e,amit eleinte:igen,talán csak én is kissé feszültebb vagyok,mert izgulok a terhesség,a baba miatt.
2009. jún. 3. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!