Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Covidos mellett jogos elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Covidos mellett jogos elvárás,hogy ott legyek?

Figyelt kérdés
Barátommal és anyjával lakom.Jogos elvárás,ha covidos,hogy ápoljam és mellette legyek ,vagy olyankor jobb ha nem vagyok mellette,mert nem tudom ezt eldönteni.Nem fekszik egész nap,tv-zik azt mondja szarul van fáj mindene,de a covid előtt is volt baja mindig.Van aki azt mondja,ha szeretne akkor nem akarna megfertőzni és elküldene addig anyámékhoz,mert nincs annyira rosszul,nátha miatt nehezebben kapott levegőt,de már javult neki.Totálisan belémrakta a bűntudatot,hogy nekem mellette kell legyek .Nyilván igen kaját kell venni ilyenkor meg minden,úgy lehet segíteni.

2021. dec. 18. 07:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem most már kár ezen agyalnod, ugyanis egy covidossal laksz, tehát akár tünetmentesen is hordozhatod a vírust.

Anyukádhoz meg véletlenül se menj, mert őt is befertőzheted, ha esetleg benned is van vírus.

Szóval innentől te is szórhatod szanaszét a "nyavalyát".

Max. annyit tehetsz, hogy maszkban járkálsz a közelében, meg állandóan fertőtlenítesz mindent. Ha nagy mákod van, nem kapod el.

Ja, és az oltás sem véd meg, attól még te is elkaphatod, csak enyhe tünetekkel vészeled át!

Jobbulást a párodnak!

2021. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen,gyakorlatilag,ha vele maradok mindig lesz valami ami miatt ápolhatom,vagy tutujgathatom,mert minden róla szól.
2021. dec. 19. 07:25
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott, ha nem szereted. ilyen egyszerű
2021. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak párkapcsolatban elvárt, hogy kitartsunk a párunk mellett betegségben is. Jóban, rosszban, egeszségben, betegségben... Meg családtagok között szokott még előfordulni, hogy segítenek a másiknak, ápolják a másikat. Mert szeretik egymást.


Én ápoltam a férjemet, amikor covidos lett. Aztán az idős apukámat is ápoltam, amikor covidos lett. Mert a házasság,a család, és a szereteten alapuló párkapcsolatok erről is szolnak: ott vagyunk a másik mellett, amikor annak szüksége van ránk.


Ha neked ez teher, ne tedd. Szakíts, és lépj le.


(Feltételezem, te se várod el a barátodtól, hogy ápoljon, ha beteg lennél... )

2021. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért, de a párod hol van ebben a képben?


Mert nekem ez úgy hangzik, mintha a barátod nem lenne ott szintén.


Az első sorban az ő édesanyja, neki kéne ápolni.


Ha covidos van a házban, akkor elvileg mindenkinek otthon kell maradnia, nem?


Szóval a csávó is ott van, de mégis te szolgálod ki a mamát?


Azt nem hiszem, hogy a mama csinált volna valami olyan borzalmas gyerekkort neki, hogy ezek kettedn nincsenek beszélőviszonyban, elvègre ott lakik ő is, és a barátnője (te is).



Szóval nekem úgy tűnik a palid lusta, és valszeg az a kapcsolat sen áll biztos lábakon.

2021. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!