Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akiknek a férje otthon volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a férje otthon volt 2-3 hetet,nem visel titeket megy,hogy jövőhéttől dolgozni fog?

Figyelt kérdés
Én a kislányunkkal vagyok itthon,és már most depis vagyok,ha arra gondolok,hogy megint egész nap egyedül leszünk.Olyan jó volt együtt lenni sokat.Fel ébredtünk együtt reggelizünk,együtt ebédelünk,megyünk ide-oda...stb.🥺Hétköznapokon reggel elmegy és este hatra ér haza.Ezek a dolgok csak hétvégén vannak meg.Nyilván vissza állok majd a régi kerékvágásba,de most akkor is sz@r.Másnak is rossz,vagy csak én vagyok túl érzékeny?
2021. dec. 29. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem.

Utálom a férjem!

Kiöregedett lúzer!

2021. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Detto! Én itthonrol dolgozom, és sokszor bejár!

A szivem szakad bele. :( ő csak heti 2x tud HO.ban lenni

2021. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Őnem itthonrol dolgozik,csak leállnak minden decemberben két hétre.
2021. dec. 29. 08:34
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Az ünnepek alatt mindössze egy napot dolgozik, ennek nagyon örültem, és örülök is. De akármennyire szeretem, nekem jól esik, hogy most egy nappal megtöri az itthonlétét. Nekem kell az egyedüllét is. Szeretem ha itthon van, de részben hozzá szoktam, hogy heti több napot odavan, részben valóban szeretek egyedül is lenni, és időnként szükségem van rá.
2021. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem jó hosszútávon 24 órában együtt lenni.
2021. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

A "megvisel" erős túlzás, de amúgy én sem örülök neki. Szerintem is sokkal természetesebb és jobb együtt lenni. A tavaszi lezárások alatt is 0-24 együtt voltunk és nem látom, miért ne lenne jó folyamatosan együtt lenni, nekem ez a természetes állapot, hogy együtt a család.

Nálunk is kicsi gyerek van, én itthonról dolgozom többnyire mellette, mert a bölcsi minden tüsszentésre már hazaküldi, a férjem meg csak heti 2 nap tud itthonról dolgozni, szóval átérzem a helyzeted.

2021. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Lányok egyikőtök se dolgozik? Akkor valakinek össze kell gereblyéznie a zabálni valót. Erre gondoljatok mikor az uratok után siránkoztok. Ha picivel vagytok otthon akkor pláne. Ez az úgynevezett élet.
2021. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy hosszu távon nem jó.Ahogy írtam nyilván nem fogok eret vágni magamon,de nekem mindig rossz ha hosszabb idő után vissza megy dolgozni.Pont azért,mert mi nem vagyunk sokat együtt sajnos.Nekekem nem "teher"a férjem,az lenne nem mentem volna hozzá.
2021. dec. 29. 11:09
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó jó nagy tapló vagy!Ez az élet,de az életben vannak érzelmek nem?Bár ahogy soraid olvasom nem hiszem ,hogy bármiféle érzelmeid lennének!
2021. dec. 29. 11:12
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Pénzt keresni muszáj, így én nem nyafogok emiatt. Gondolj bele kisebbik rossz neked is azon nyafogni, hogy keveset van otthon mintha azon kellene aggódnod miből fizetem be a fűtés számlát?!
2021. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!