Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tradicionális roma családokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tradicionális roma családokban a nőknek van saját pénzük? Vagy minden vagyon a férfié?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a nők az ilyen családokban nem dolgozhatnak és hivatalosan nem is házasodnak össze. Ha szétmennek a férfival akkor a nő ott marad a nagy semmivel?

2022. jan. 7. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk novemberben elkezdett dolgozni egy roma lány, másnap a párja bejött a céghez és kirángatta a lányt az autóhoz. Harmadnap kék-zöld foltok voltak a szeme alatt és elsírta magát, amikor a kollégák megkérdezték tőle, hogy mi volt ez az egész? Többet nem jött, később tudtuk meg a cégvezetőtől, hogy felhívta őt a lány másnap, hogy nem engedik dolgozni.
2022. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szegény lány, nagyon sajnálom. Ebben amugy az a legdurvább, hogy ha a férfi ott hagyja akkor mi lesz.
2022. jan. 7. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két mentalitást vettem észre a cigányoknál.Az egyik, hogy a férfi a kereső, de ezt ritkán látom.A másik az, hogy csak a nő dolgozik, a férfi nem.A férfi pedig elveszi, beosztja a nő fizetését.
2022. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

En meg azt, hogy a cigany es a munka ket kulon halmaz. Ha Venn-diagramon kellene abrazolni, akkor olyasmi lenne, hogy OO :)



37F incel

2022. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég primitív a hozzáállás: alapvetően a férfiak féltékenyek, a nőknek pedig szülnie kell, minél hamarabb. Emiatt nők számára pl egyetem elvégzése lehetetlen. Az állandó őrzés miatt egy lány nem járhat felsőfokú intézménybe, mert ott ismerkedhet, ami nem kívánatos. Itt a tradicionális családokról beszélünk, ahol a házasság sem lehetséges csak bizonyos körben.

A fickóknak nagyjából a 8 általános a vége, mert melózni kell. A nőt nem engedik magában sehova, a féltékenység miatt. A gyereknevelés lesz az élete, a fickó meg csinál, amit akar.

2022. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez így van utolsó teljesen. De ha a nőt mondjuk 30 évesen ott hagyja a fickó, vagy meghal, akkor azzal a nővel mi lesz? Iskola, munka, tapasztalat nélkül...
2022. jan. 10. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hazamegy a szüleihez
2022. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!