Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valentin nap ide vagy oda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap ide vagy oda, nem erdemeltem volna egy kis szeretetet?!

Figyelt kérdés

Tegnap felkeltem korabban, agyba vittem a paromnak a reggelit, delutan korabban eljottem a munkabol, hogy a kedcenc kajait megcsinaljam neki vacsorara.

Vartam volna valami kedvesseget en is, de nemhogy viragot nem kaptam, de meg csak egy koszonomot se. Tudom mondta, hogy neki a valentin nem nem szamit, de nekem szamitott volna! Tenyleg nem lehet a masik kedveert egy kicsit erot venni magan? Az elso kozos valentin napunkon kaptam tole egy sziv tortat, azota semmi :(


2022. febr. 15. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt választottad magadnak, szóval ezt érdemled. Ha választasz egy normálisabb, törődőbb pasit, akkor normálisabb dolgokat is kapsz.
2022. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az kemény.... Elég nagy paraszt már ne is haragudj... Mellesleg elég önző
2022. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok oda a Valentin napért, de a feleségem szereti. Megcsináltam neki a kedvenc ételét, megterítettem, kihúztam előtte a széket, szóval körberajongtam. Cserébe ő is a kedvemre tett. Hogy hogyan, azt mindenkinek a saját fantáziájára bízom. Egy kapcsolatban nem csak a saját, hanem a másik fél igénye is fontos.
2022. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah, ez így elég szomorú.
2022. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legalább egy köszönömöt tényleg kinyöghetett volna.
2022. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát ilyen pasit választottad?

leszarja azt amit szereted?

2022. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Neki ez egy erőltettet, külföldi hülyeség.

De ha az alkalmat nem is, az en erőfeszítésem kellett volna értékelnie.

Nagyon haragszom rá

2022. febr. 15. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1 napot nem birja 1 evben, faxfej a pasid
2022. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez van, amikor egyoldalú a viszony a Valentin-naphoz. Nem tudta, hogy te készülsz, így neki se jutott eszébe virágot venni. Mondjuk egy köszönöm azért tényleg belefért volna.
2022. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha cseléd módjára viselkedsz...
2022. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!