Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy működik a kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a kapcsolat, ha egyik vagy mindkét fél elhagyja magát?

Figyelt kérdés
Ma megdöbbentő képet láttam, a pár egyik tagja a házasságot követően 2,5 évvel felismerhetetlen lett, egy szép emberből egy igazi rettenet, már bocsánat. Másik egy fél fokkal jobban tartja magát még, de ez hogy van? Van, aki mer erről beszélni (akár önkritikusan is)? Ez nem új tapasztalat számomra, van más ilyen ismerősöm is és tudom, Norbi is beszélt erről, de most ez sokkolt; lehet ezt előre látni, ha az ember partnert választ? Ezzel együtt tudom, velem is megeshet, hogy elhagyom magam teljesen…

2022. márc. 10. 18:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A lényeg, bocsánat: ilyenkor a párok képesek egymásra úgy nézni, hogy jó-jó, még csak 30-40 a párom és rajtam kívül másnak eszébe se jutna kívánatosnak tartani (ahhoz képest, aki három éve volt) de nekem Ő az…
2022. márc. 10. 18:12
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Mi a f#szért akarsz más párkapcsolatába kutatni?

És miért adsz olyan emberek véleményére aki még kb. a terhességet is kövérségnek írta le?


Törődj a saját életeddel és ha úgy érzed elhagyod magad, kezd el törődni a testeddel. Ha pedig a párod tér erre az útra, akkor figyelmeztesd.

No, meg arra nem is gondoltál, hogy van akinek feeder fétise van, nemigaz?

2022. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból kérdezem, nem írtam konkrét nevet se, akinek nem inge, nem veszi magára, akinek igen, az meg vagy válaszol vagy görget tovább. Ennyi embernél jellemző a feeder fetish? Lehet, bár akkor eleinte fura, ha vékonyat választ. Látod, máris hasznos volt a kérdés (s kedves válaszod), mert már tudom mit kell tenni, ha ez jön. Másik, hogy egy empirikusan megfigyelt jelenségre kérdeztem rá s ha ez sérti a szabályzatot, kérem törölni a kérdést. Ezzel együtt nem gondolom, hogy a párkapcsolati problémák közt ne lehetne ezt megkérdezni, szóval így van ez.
2022. márc. 10. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet előre tudni,de ott a remény,hogy mégsem.

De ha valaki belekényelmesedik a kapcsolatba..."kinézhetek xarul már van feleségem/férjem (így is) szeret".


Ez viszont igénytelenség:".. ilyenkor a párok képesek egymásra úgy nézni, hogy jó-jó, még csak 30-40 a párom és rajtam kívül másnak eszébe se jutna kívánatosnak tartani (ahhoz képest, aki három éve volt) de nekem Ő az..."


Másnak szébesem jutna mert annyira xarulnézki.

2022. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magyarázat: látom ezt/ezeket az embereket és arra gondolok, oké, hát ők ilyen kis dundi vagy kövér emberek, úgy látszik, azért találtak partnert, rendben is van. De aztán latom, hogy nemrég egészen csinosak voltak, hu, mondom, akkor itt azért nagyon oda kell figyelni…
2022. márc. 10. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Részünkről boldogan, jól működött és működik a kapcsolatunk, a testsúlyunktól függetlenül. Nem volt megfelelési kényszer, egymás csesztetése stb, mi feltételek nélkül szeretjük egymást.

Én 175cm/125kg voltam, majd 170kg lettem, és 3 év alatt lefogytam 67kg-ra.

A férjem 190cm/90kg volt, mikor összejöttünk, az évek alatt 135kg lett, majd visszafogyott 95-ig. 1 évvel utánam kezdte az életmódváltást.

Én egész életemben nagyon hízékony voltam , rengeteget fogyókúráztam, kínlódtam a súlyommal, mire meglett a nekem megfelelő étrend( szigorú speciális diétán élek, sokat sportolok), mindkettőnknek fontos lett az egészség, mikor megtudtuk hogy beteg vagyok ( endokrinológiai problémák, anyagcsere-betegség) így változtattunk.

Mindketten meghíztunk, de az egészségünk miatt lefogytunk. Ennyi. A kapcsolatunkra ez nem volt hatással.

2022. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatot nem tudok mondani, de egy barátnőm és a párja mindketten nagyon meghíztak miután összeházasodtak.Nagyon szép pár voltak amúgy. Barátnőm csinos, széparcú lány, pasija meg nagyon is sármos, jó kondiban lévő szexi srác volt igazából.Úgyhogy meg is lepte a társaságot milyen gyorsan elengedték magukat és hízni kezdtek. Fél év után már mindkettejüknek pocakjuk volt. 4 év alatt meg teljesen elhíztak. A srácról tudom, hogy 78kg-ról 132kg-ra ment fel a súlya. Barátnőmről nem tudom mennyi, de ő is kifejezetten kövér.

Mindezek ellenére ők a legboldogabb pár akit ismerek XD Nekem mindig nagyon felszabadultnak tűnnek. Rengeteget esznek, és nem érzik szükségét, hogy ezt titkolják, vagy takargassák egymás vagy mások előtt. Nem szégyellik sem egymást, se magukat a másik előtt, és ezáltal nagyon mások előtt sem. A srác teljes természetességgel veszi le a felsőjét a nyári kerti összejöveteleken, barátnőm pedig nem fél normális fürdőruhát felvenni a strandra. Kifejezetten magabiztosnak tűnnek. Elfogadják és szeretik egymást.

2022. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Én sokakkal erről nem beszéltem (persze), de az egyik ilyen meghízott lany nagyon kedves és nyitott, ő azt mondta, nem kívánja a párja (aki szinten nem vékony, de nem tudom ő milyen volt). Nem akar gyereket a férfi, talán épp emiatt. De közben, ha látok egy csúnyán elhízott embert, nem igazán tetszik. Aztan látok róla egy régi képet, felfedezem a maiban a régebbi formáját és azt gondolom magamban, oké, hogy ránézésre a mai ember nem tetszik, objektíven nem is túl szép, de ha a régi énjét “bele tudom vetíteni” a jelen kinézetbe, akkor valahol értem.
2022. márc. 12. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ők így néznek egymásra, hogy elviselem mert bele tudom képzelni a régi önmagát. Szerintem ők elvonatkoztatnak ettől.
2022. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az viszont már számomra nem érthető, de ez se baj. Aki példáján eszembe jutott az egész, ő ma (bocsánat, nevet nem írok, így nem a sertes a célom) egészen szörnyen néz ki, tényleg botrányos lett 2-3 év alatt. Ki merem mondani, hogy nem vállalható, vitán felül ronda. És egy egész csinos (nem egy alom, de helyes) no volt, igazán vékony fajta.
2022. márc. 12. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!