Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Távkapcsolatból összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatból összeköltözés esetén melyik megoldás jobb, ha a nő költözik a férfihez, vagy ha a férfi a nőhöz?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy csak a párotok kedvéért költöztetek egy olyan településre, ahova egyébként nem költöztetek volna? Nem volt önfeladás?

2022. márc. 26. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha az költözik, akinek több lehetősége van a másik településén és/vagy nem saját ingatlana van, hanem albiban lakik. Pl. aki állandó home office-ból dolgozik, és albérletben lakik, jóval könnyebben költözik, mint akinek saját ingatlana és helyhez kötött, saját vállalkozása van.
2022. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mindkettőnknek van saját lakása. Mi ezt úgy oldottuk meg,hogy bérlünk egy közöset és mindketten kiadtuk albérletbe. A költségeket felezzük és még a kiadott albérletekből a rezsire is futja. Szinte ingyen lakunk.

Így bármelyikünk is úgy dönt,hogy nem akarja folytatni akkor nincs az,hogy én vagy te költözöl. 30éves felnőtt emberek lévén meg tudtuk ezt beszélni,hogy így mindenkinek jobb mert ez a középút, egyikünknek sem kell a másikat "kirakni"

Így 4év után nagyon nagyon jó döntésnek bizonyult, szerintem az esküvő után is marad ez a megoldás.

2022. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es - és nálatok ki ment a másik városába? Vagy nem kellett ebben dönteni?
2022. márc. 26. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az költözzön akinek ez kevesbé jelent problémát, vagy akinek "rosszabbak" a körülményei (pl szülőkkel vagy albiban él) Nálunk pl én fogok a szüleimtől a párom saját hazába.
2022. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindkettőnknek van saját lakása, saját egzisztenciája, 30+-osok vagyunk, nem huszonévesek. Mindketten tudunk otthonról is dolgozni. Tehát egyforma a helyzet, ezért is lehet patthelyzet. Még csak pár hónapos a kapcsolat, én jobban szeretném, ha ő jönne (én vagyok a nő), viszont kicsit félek is tőle, hogy egy férfi hogyan tudja magát jólérezni egy nő lakásában, ahol ő a vendég tkp. Nem volt még ilyen esetem.
2022. márc. 26. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:

"ahol ő a vendég tkp"

Akkor jöjjön ő. Miért te legyél vendég másnál? Gondolod, hogy ő törődne azzal, hogy az neked milyen érzés? Magadat helyezd előre, a másik fél meg gondoljon magára.

2022. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindketten egyedül laktok, akkor nem a nemtől függ, hogy melyikőtök megy. Hanem aki kényelmesebben meg tudja oldani.


Viszont szerintem ha csak egymás szüleihez tudtok menni, akkor egyértelműen jobb, ha a férfi megy.

2022. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!