Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért változott meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a párom nézete?

Figyelt kérdés
Én még fősulira járok, a párom dolgozik. Amikor összeköltöztünk azt mondta, hogy nem kell, hogy dolgozzak, nyugodtan végezzem el az iskolát, majd utána elég, ha beszállok a háztartásba. Az elején minden hét elején kaptam pénzt tőle a hétre, sőt, még külön arra is, hogy a boltból vegyek ezt-azt. Aztán szépen lassan ez elmaradt, abból vásároltam, amit a hétre nekem adott. Semmi gond nem volt ezzel, bőven belefért így is amire kellett. Most viszont az utóbbi pár hétben nem kaptam tőle egy forintot sem, de soha nem is követelőztem, vagy kértem tőle pluszban, pont ezért, hogy ne tűnjek nagyra vágyónak. Szépen amit kaptam névnapomra, vagy valamilyen alkalomra a családtól abból vásároltam, azt költöttem magamra. Tudom, meg kellene beszélni vele, de félek, hogy követelőzőnek tűnök, vagy olyannak, akinak annyira számít a pénze. Mit gondoltok erről?
2022. ápr. 29. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy felajánlotta, de téged egyáltalán nem zavar, hogy kitartott vagy és teljesen rá vagy utalva? Valószínűleg rájött, hogy rossz ötlet volt felajánlani, mert több pénzre van szüksége, avagy megromlott a kapcsolat. Sajnos ezt jól tükrözi, hogy a problémákat nem egymással beszélitek meg.

Helyedben megkérdezném mi változott és válaszától függetlenül elmennek dolgozni.

2022. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet rájött nem vagy valami jó befektetés kitanulod magad az ő pénzén és ott hagyod utánna, kutyába nőbe nem bízunk meg első számú szabály
2022. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez most komoly? Hán évesek vagytok?
2022. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!