Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, mi a véleményetek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek ha a párotok elmosogat?

Figyelt kérdés

Mondjuk arra vagyok kíváncsi hogy vonzónak találjátok? Vagy nőies férfinek,vagy szimplán egyik se de örültök ha erre értek haza.


Kort is írjatok.😁



2022. máj. 16. 17:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
Csoda ha egy pasi csinál bármilyen házi munkát, szóval vonzó.
2022. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
2022 van. Ez a gyk-n ugy nez ki, hogy a nok panaszkodnak, hogy a ferfiak semmit sem csinalnak a hazimunkabol es mindent a notol varnak el... Majd leirjak, hogy amugy a pasi mosogat... :D Szakadok rajtatok.
2022. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudok elképzelni olyan együttélős kapcsolatot, ahol ne mosogatnánk mindketten, tényleg nem értem a felvetést.
2022. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Erről pont annyi véleményem van, mint arról, hogy lehúzza maga után a vécét 🤷
2022. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azonnal elveszti férfiúi tekintélyét a szememben, ahogy megfogja a mosogatószivacsot a saját nyamvadt koszos tányérját elmosandó 😂

Erről egy régi itteni kérdés jut eszembe, ami alatt nők egész csapata magyarázta egymásnak, hogy az ő Uruk nem MER pelenkázni (meg úgy en bloc bármit segíteni a baba körül), mert szegény fél, hogy a nagy és erős férfikezeivel kárt tenne a babában 😂

2022. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a mosogatás az olyan hogy az egyik legjobb találmány a mosogató gép. :) Ahova befér, vagy aki csak teheti szerezzen be egyet.
2022. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől lenne ez b#zis? Az egyedül élő heteró férfiak mind mocsokban élnek vagy papírtányérról esznek, vagy mi?
2022. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom, én azt tartom végtelenül férfiatlannak, akinek a házimunkától komplexusai vannak és csorbítva érzi a férfiasságát 🤷
2022. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap,a házimunkában is kiveszi a részét.
2022. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én külön ilyen alkalmakra tartok itthon ilyen kis arany bajnoki kupákat, amiket ünnepélyesen átadok neki csipkebugyiban, majd meghálálom az emberfeletti szolgálatát egy szexmaratonnal...

TLDR: nem értem a kérdést.

2022. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!