Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet így még együtt élni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így még együtt élni ?

Figyelt kérdés

10 éve élek kapcsolatban.Előtte nem volt senkim.Az utóbbi időkben nagyon megromlott a kapcsolatunk a párommal . Van 2 gyermekünk. Minden problémám el mondtam a páromnak de nem hajlandó változtatni szex terén. Lassan 9 hónapja külön szobában alszunk.Nagyon depressziós lettem úgy érzem nem vagyok önmagam. Mondtam már neki hogy váljunk el mert így nem szeretnék együtt élni vele de ő semmiképp nem akar elválni.Soha nem szeretne közös programot sem velem sem családosan.Nem beszélget velem max csak a napi dolgokról( be van fizetve a csekk. Tiszta a farmerom?) közben egy pasi el kezdet udvarolni de a páromat semmiképp nem szeretném megcsalni.viszont ráébresztett sok dologra ez az udvarló.Ezeken próbáltam javítani a kapcsolatban de nem kapok vissza semmit érzelmileg sem sehogy. Nem tudom meddig lehet így együtt élni ?! Ez már a lelkemnek fáj. Nagyon tanácstalan vagyok mert nem szeretném hogy a gyerekeim (4 és 9 évesek ) apa nélkül nőjenek fel csak mert nekem szar. Volt valaki ilyen helyzetben ? Végül hogy alakult az élete ?

Bocsánat kicsit szétszórt lett ez az írás de képtelen vagyok koncentrálni is.


27N



2022. júl. 18. 07:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Örülj neki hogy nem kell vele lefeküdnöd
2022. júl. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Attól még, hogy ő nem akar elválni, te beadhatod a válópert. Olyan nincs, hogy az egyik fél nem akar elválni, és akkor örökre együtt kell maradnotok.

Az, hogy a gyerekeid meg apa nélkül nőnek fel jobb, mint hogy abban éljenek minden nap, hogy anya és apa utálják egymást és érezzék a mindennapos nyomást és feszkót.

2022. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Tehát 17 évesen teherbe estél egy pár hónapos kapcsolatban majd meghoztad az egyetlen felelősségteljes döntést és megtartottad. Most pedig csodálkozol, hogy a csávó akit akkor akkor jól megfogtál szarik a fejedre, hiszen a családosdira vesztegette a fiatalkorát.

Egyébként persze, hogy nem akar elválni, miért akarna? Otthon van a cseléd aki mindent megcsinál neki. Még csak azzal sem kell vesződnie, hogy tettesse a kapcsolatot, így is simán kiszolgálod. Biztos, hogy szeretője is van. Nem is értem mit izgulsz ezen a megcsaláson. Ti már rég nem vagytok párkapcsolatban, csak együtt éltek. Nincs hova menned gondolom azért kapaszkodsz ennyire ebbe a semmibe.

Azért bosszantanak az ilyen nők, mint te, mert nem csak magadat alázod, hanem ezt a mentalitást adod tovább a gyerekeidnek is.

2022. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Lehet. De minek?

Amúgy nekem is az jutott eszembe, hogy tinimamiként biztos van piacképes végzettséged és releváns munkatapasztalatod, szóval simán megállnál a saját lábadon. Vagy nem, mert akkor már rég leléptél volna.

Vagy most jön majd az, hogy te is egyike vagy a gyakoris milliárdosoknak és már három lakásod van és 100millió megtakarításod.

2022. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Meg utoljara megprobahatod azt h ha nem valtoztat elhagyod a gyerekekkel egyutt reven fixen te kapad majd oket.

Ha nem valtoztat valas, es keresel mast.

Ez az o dontese, te is a kapcsolat szerves resze vagy es ha te nem vagy boldog az igen is számít. Ne hagyd h semmibe vegyen.

Ez mar csak roszabb lenne ha benne maradnal es hat mar most se jo...

2022. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Van szakmám. De saját vállalkozásban dolgozunk. Van egy hitel mentes családi házunk értéke kb. 45M. A baj ott van hogy nem házasodtunk össze. Mindenünk aminek van 2 én építettük fel .De ebből nekem semi nem járna. Elég nehéz így lépni.
2022. júl. 18. 09:11
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Na ez gáz. Mindenfele szempontból. Es ha ugyan elettarsi volt a kapcsolat eleg bonyolult a helyzet de kervenyezheted a vagyon megosztast. Ugyveddel beszélj o fixen tud neked aktualus dolgokkal szolgalni.
2022. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ergo nem remenytelen a helyzet csak ne menj bele majd semmi olyanba amivel lemondanal barmirl is. De az ugyved majd segít, de beszelj többel is találsz majd talan direkt erre szakosodottat.
2022. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
42%
Ezt becumiztad így, majd szépen félredugsz mellette mint a legtöbb nő/pasi tenné és vele maradsz az egzisztencia miatt
2022. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

#9

Ha az új udvarló beválallja gyerekestől az eltartását esetleg, akkor átnyergel idővel hozzá. Egyedül életképtelen, hiszen azzá tette magát a korai semmire szüléssel.

2022. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!