Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meg kéne csinálnom a házimunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne csinálnom a házimunka nagy részét, ha ezen kívül a párom mindent megad nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom azt, amikor az a felállás, mint a szüleimnél is és sok idősebb házaspárnál, hogy a nő csinálja a hazimunkát, holott neki is ugyanannyi ideje van, mint a férfinak, mert mindkettő dolgozik. Úgyhogy nekem az lenne az elvárásom, hogy osszuk meg a hazimunkát.


A párom férfi, még tanul egyetemen, nem dolgozik, úgyhogy most nyáron konkrétan 100%-os szabadideje van. Én dolgozom főállásban. Szokott hazimunkát csinálni, re elég rendetlen, ha rajta múlna, hetekig a szobában lenne a mosatlan edény, pohár, szemét, mármint hogy nem a kukában, hanem az asztalon/földön. Rá is szólok gyakran, hogy takarítson többet, de mindig derogál neki. Sokszor azzal jön, hogy dehát szokott csinálni hazimunkát, meg mindig azt nézi, mi a jó nekem, ő fizet többet, kedveskedik, ezek mind igazak is, csak én úgy gondolom, hogy attól még jogos az elvárásom. De lehet, hogy tévedek. De nekem akkor is nehezemre esne 90%-ban házimunkázni meg helyette megcsinálni ezeket, szerintem nem igazságos. De szerinte meg igen.


Nem tudom mit csináljak...


2022. aug. 2. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell, egyezzetek meg egy igazságosabb felállásban. Amit csinál, az még egy gyereknek sem nézném el, nem is a házimunkáról szól, hanem igénytelenség.
2022. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Lusta és igénytelen. És csak mert meghív néha vacsorázni meg vesz egy szál rózsát, még nem kell a nyakadba varrnia a házimunkát. Ha eltartana és nem kéne dolgoznod járni, akkor érthető lenne az elvárása.
2022. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most gondold át, milyen jövője van így kapcsolatotoknak. Mi lesz két gyerekkel és lusta férjjel veled?


Nem dolgozik, otthon van nyáron. Te dolgozol és még te végezd a házimunkát? El van tévedve a párod alaposan.

2022. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"ha ezen kívül a párom mindent megad nekem"


Mit ad meg neked? Te dolgozol, ő nem dolgozik. Hogy kedves? Ez alap. Gondolom, te is kedves vagy vele.

2022. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Na végre te is szerezhetsz személyes tapasztalatot milyen egy férfi igényességi szintje. Illetve pótolhatod a mamahotelt. Üdv a való életben.
2022. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
#5 tele van az oldal folyton ilyen kérdésekkel nőktől, hogy a pasi igénytelen, elváráshegyeik vannak stb, aztán jönnek az incelek panaszkodni, hogy a nők csak a top 10-es pasikkal állnak le. Hát, ebből látszik, hogy ez mennyire nem így van. Sajnos sok nőnek annyira nulla az önbecsülése, hogy inkább vannak együtt ilyen gyökerekkel, minthogy egyedül legyenek, amíg nem találnak jó partnert.
2022. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell megcsinálnod, ahogyan együtt sem kötelező lenned vele. Te döntésed, hogy mit viselsz el azért, hogy 5 percig se légy egyedül.
2022. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy jutottunk el ide, hogy én ezt azért viselem el, hogy ne legyek egyedül 😅 Nem minden nő kapcsolatfüggő.


Konkrétan ez az egyetlen nagyobb problémánk, ha ezen kívül minden nagyon jó, jobb mint bármelyik exemmel, akkor én inkább ezt próbálnám megoldani, akár úgy, hogy én engedek, akár úgy, hogy vele kötök kompromisszumot. Most tanácstalan voltam és feltettem egy kérdést. Aki normálisan válaszolt annak köszönöm. Természetesen a párommal is megbeszélem, de akartam néhány pártatlan véleményt is hallani.

2022. aug. 2. 14:01
 9/29 A kérdező kommentje:

Meg ha már szólok neki, meg szokta csinálni, ha nem is egyből, meg néha veszekedni kell vele, de megcsinálja, meg ezen kívül rengeteg mindent ad.


Igen ez nem egy olyan dolog, amibe bele kell törődnöm, ezért is szeretném megoldani. Dolgozunk rajta, csak nem mindig látom a fejlődést és ilyenkor fel tudom cseszni az agyam.


De légyszi ne gondoljátok már, hogy egy nő, ha van valami probléma a kapcsolatában, akkor vagy dobbant, vagy csak azért viseli el, mert fél az egyedül léttől :D

2022. aug. 2. 14:05
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Jó, csak aztán majd ne gyere ide sírni, ha lesz gyerek és semmiben nem segít. Mert aki már most lusta otthon, attól a gyerek mellett se várj majd csodát. Csak rosszabb lesz, sokkal.
2022. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!